محمدعلی نجفی: مرضیه برومند تمام مشخصات یک مدیر را دارد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳

محمدعلی نجفی: مرضیه برومند تمام مشخصات یک مدیر را دارد

محمدعلی نجفی، کارگردان و رئیس سابق هیات مدیره خانه سینما گفت: «به نظرم یک کارگردان قطعا توانایی مدیریت‌کردن را هم دارد. مرضیه برومند در همه این سال‌ها نشان داده بسیار قاطع روی مواضع و تصمیماتش ایستادگی می‌کند و تصور می‌کنم روزهای خوبی در انتظار خانه سینماست».

به گزارش صبا،  محمدعلی نجفی، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس پیش‌کسوت سینمای ایران، درباره انتخاب مرضیه برومند به عنوان مدیرعامل جدید خانه سینما گفت: «به نظرم یک کارگردان قطعا توانایی مدیریت‌کردن را هم دارد. مرضیه برومند در همه این سال‌ها نشان داده بسیار قاطع روی مواضع و تصمیماتش ایستادگی می‌کند و تصور می‌کنم روزهای خوبی در انتظار خانه سینماست».

او که در دوره پیشین رئیس هیئت‌مدیره خانه سینما بود، در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: «به اعتقاد من مرضیه برومند تمام مشخصات یک مدیر را دارد. وقتی خودم را در مدیریت با خانم برومند مقایسه می‌کنم اگر به او نمره ۱۰۰ بدهم به خودم ۶۰ می‌دهم. اداره‌کردن یک نهاد صنفی به‌هیچ‌وجه کار ساده‌ای نیست. به محض اینکه خبر حضور او به‌عنوان مدیرعامل جدید خانه سینما را شنیدم با خودم فکر کردم چه اتفاقی افتاد که او این مسئولیت را پذیرفت؟» او ادامه داد: «با تمام وجودم به اهالی و خانواده سینما و خانه سینما تبریک می‌گویم و به عنوان عضوی از این خانواده در این مسیر اگر کاری از دستم بربیاید انجام خواهم داد». کارگردان سریال «سربداران» در پاسخ به این پرسش که اولویت‌های خانه سینما در حال حاضر چیست؟ و مدیرعامل جدید باید به چه اموری سروسامان بدهد؟ گفت: «به نظرم در حال حاضر مهم‌ترین مورد معیشت اهالی سینماست. ایجاد فرصت شغلی برای سینماگران که به دنبال آن معیشت بهتری داشته باشند. مدیریت این مورد قطعا کار ساده‌ای نیست که یقین دارم مرضیه برومند در انجام آن موفق خواهد بود. یکی از مهم‌ترین مواردی که از نظر من در مدیریت این نهاد صنفی لازم است، تفاوت قائل‌نشدن بین تمامی اعضای خانه سینماست. این رویکردی است که مدیرعامل خانه سینما باید در نظر بگیرد و دیگری تفاهمی است که باید با هیئت‌مدیره داشته باشد و فکر می‌کنم هردو مورد در خط و مشی مرضیه برومند هست». او ادامه داد: «خوشحالم که یک خانم مدیرعامل خانه سینما شد. مدیریت خانم‌ها در کارهای صنفی سال‌هاست که ثابت شده و نتایج موفقیت‌آمیزی داشته است. زنده‌یاد فرشته طائرپور و خدماتی که او به سینما کرد، مثال بارز این موضوع است. به یقین که سینما بعد از رفتن او یتیم شد. درباره حضور مرضیه برومند هم فکر می‌کنم باید منتظر اتفاقات خوبی در خانه سینما باشیم، چرا‌که او کارگردان هم هست و لطافت هنری را هم دارد».

منبع: شرق

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است