«گنجینه ۳» در شلمان به نمایش در می‌آید | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۸

«گنجینه ۳» در شلمان به نمایش در می‌آید

نمایشگاه فروش پایان سال هنرمندان با هنربانی علی مزارعی از تاریخ 17 تا 24 اسفند ماه سال جاری در گالری شلمان‌ برگزار می‌شود.

به گزارش صبا، در این رویداد هنری آثار نقاشی، نقاشیخط و حجم ۳۰ تن از اساتید و هنرمندان رشته‌های یاد شده که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سعیده آرین، اعظم ابریشم کار، صادق ادهم، طوفان ارفع، حسین احصایی، سعید امدادیان، رضا براتی، لیدا پولکی، آرمین توحیدی، امیرحسین جباری، صنم جاجالی، نگار حبیبی، زهره حسنی، کامبیز حضرت پور، میترا خضرلو، بهرام دبیری، بهاره رحمی‌زاده، راضیه سلیمانی، صابر سلیمانی، سامان شادانلو (ایلخان)، رضا عمادی، مهتاب علی‌آبادی، بهاره فرامرزی اصل، الهه قدس، پوریا مرزبان، سارا میرزاده، بهداد نجفی اسدالهی، مریم وحیدنیا، بهنام ولدوند، نسرین هادیان برای بازدید عموم علاقه‌مندان به نمایش در می‌آید.

مزارعی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج هرچه بیشتر هنر برای هدیه‌دادنو فعالیت‌های هنری و تقویت ارتباط بین هنردوستان و هنرمندان عنوان نموده و افزود با برنامه‌ریزی‌های انجام شده نمایشگاه‌های متعدد و متنوعی در سال آینده با شرکت اساتید و هنرمندان برجسته کشور در نگارخانه شلمان برگزار خواهد شد.
بهداد نجفی اسدالهی از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه نیز ضمن اظهار خشنودی از روند صعودی استقبال از هنر در تمامی سطوح جامعه، گسترش هنر و هنردوستی در سطح خانوارهای ایرانی را لازمه پیشرفت و توسعه پایدار و از عوامل موثر در رشد فرهنگی عموم مردم در جوامع انسانی بر شمرد.
گنجینه ۳ تا تاریخ ۲۴ اسفندماه سال جاری همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ در نگارخانه شلمان به آدرس تهران، بلوار میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷، واحد ۱ پذیرای عموم علاقه‌مندان است.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است