بررسی عکس‌های تکان دهنده در هیسپان تی وی | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۸

بررسی عکس‌های تکان دهنده در هیسپان تی وی

برنامه «عکس‌های تکان دهنده» از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی در این قسمت به نمایش و بررسی عکسی از تهدید یک کودک فلسطینی توسط سربازان رژیم صهیونیستی می‌پردازد.


به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، «عکس‌های تکان‌دهنده» به کارگردانی کیانوش الطافی که هر هفته با انتخاب عکسی تاثیرگذار و ماندگار در تاریخ به بررسی و نقد آن می‌پردازد، در این قسمت عکس مردی را به تصویر می‌کشد که با خم شدن روی کودکی سعی به بلند کردن وی از روی زمین دارد حال آنکه در پس زمینه، لوله تفنگ یک سرباز صهیونیستی به سمت آن‌ها نشانه رفته است.

عکس از جعفر اشتیه عکاس فلسطینی خبرگزاری فرانسه در ۴ مارس ۲۰۱۶ ثبت شده است. این عکس به درگیری فلسطینی‌ها و نیرو‌های اشغالگر قدس در روستای «کفر قدوم» واقع در کرانه باختری اشاره دارد.

«عکس‎‌های تکان‎ دهنده» کاری از واحد برنامه‌های شبکه پرس تی‌وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی زبانگردانی شده است. این برنامه روز پنجشنبه ساعت ۰۳:۱۵ بامداد به وقت تهران پخش می‌شود و تکرار آن همان روز ساعت ۱۰:۱۵،۱۴:۱۵ و روز جمعه ساعت ۱۲:۱۵ برای اسپانیایی زبان‌های سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است