سروری: نگذاریم نمایشگاه کتاب، تهران را قفل کند/ گزینه ما شهرآفتاب است | پایگاه خبری صبا
امروز ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۰۸

سروری: نگذاریم نمایشگاه کتاب، تهران را قفل کند/ گزینه ما شهرآفتاب است

نایب رئیس شورای شهر تهران از رایزنی مدیریت شهری برای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهرآفتاب خبر داد.

به گزارش صبا، پرویز سروری در مورد آخرین رایزنی ها برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب گفت: برداشت ما این است که در حال حاضر همه امکانات برای برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب فراهم است.
وی اظهار کرد: من با رویکردهای مثبتی که در وزارت ارشاد می بینم و در جشنواره فیلم فجر نیز متبلور شد، احساس می کنم بتوانیم وزارت ارشاد و همه دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کتاب را مجاب کنیم تا نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب برگزار شود.
نایب رئیس شورای شهر تهران افزود: واقعا برگزاری نمایشگاه بزرگی همچون کتاب آنهم در مرکز شهر سبب قفل شدن معابر کل شهر تهران می‌شود و در زمان برگزاری شهروندان دچار مشکلاتی می‌شوند.سروری ادامه داد: شلوغی معابر و نبود پارکینگ کافی قطعا مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد می‌کند؛ این در حالی است که در مجموعه نمایشگاه شهرآفتاب امکانات‌، پارکینگ و دسترسی خوبی داریم و تا زمان برگزاری نمایشگاه این امکانات قطعا توسعه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه از دولت و مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب می‌خواهیم که با نگاه مثبت به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب توجه کنند، افزود: تاکنون جلسات مختلفی در این خصوص تشکیل شد و حتما مجددا نیز پیگیری خواهد شد و ما معتقدیم باید این نکته را متولیان برگزاری نمایشگاه در نظر داشته باشند که هرسال برگزاری نمایشگاه کتاب مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد می‌کند.
سروری افزود: دولت مردمی از آنجایی که به فکر مردم است؛ ان‌شاءالله کمک می‌کنند که نمایشگاه کتاب در شهرآفتاب برگزار شود تا مشکلات کمتری را شاهد باشیم.
منبع: ایسنا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است