پیام تبریک نوروز مدیرکل هنرهای نمایشی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۴
باشد که بهار نو، سرآغازی شایسته‌تر برای تماشای هم‌افزایی‌های گشایش‌گر اهالی هنر باشد

پیام تبریک نوروز مدیرکل هنرهای نمایشی

کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی در آغازین روز بهار 1402 با انتشار پیامی نوروز را به جامعه تئاتر کشور و تمامی هنرمندان تبریک گفت. 

به گزارش صبا به نقل از ایران تئاتر، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی در آغازین روز بهار ۱۴۰۲ با انتشار پیامی نوروز را به جامعه تئاتر کشور و تمامی هنرمندان تبریک گفت.

در متن پیام مدیرکل هنرهای نمایشی آمده است: «به نام خدا
ایّآک نعبد است زمستان دعایِ باغ          در نوبهار گوید ایّآک نستعین

در آستانه رستاخیزی دیگر در طبیعت شورانگیز الهی، عرض ادب و احترام دارم به  آنانی که در جای جای این مرز پر گهر، حضورشان و رنگ ناب بودن‌شان، معنای تام و تمام «سلام» است. سلام به خلیفه الهی، انسانیت، خلوص، مسئولیت‌پذیری و انتشار نور، در لحظه لحظه‌هایی که بر این زمین پاک، زیستی ارزش آفرین دارند و خاک صحنه‌های روشن این سامان آسمانی را با نظر عزیز خود، به کیمیای حقیقت و کمال‌خواهی، بَدَل می‌کنند.

پیشکسوتانی که سرمایه بی‌بدیل اعتبار و مایه پویش هستند و جوانانی که چراغداران امید و رویش هستند در سال‌های ایمانی پیش روی هنر نمایش ایران سرافراز.

باشد که بهار نو، سرآغازی شایسته‌تر و بایسته‌تر برای تماشای پیوستگی‌ها و هم‌افزایی‌های گشایش‌گر برای اهالی هنر شریف نمایش کشورمان، هم در عرصه‌های بومی و هم  فرامرزی‌‌مان باشد؛ بدان بشارت که ندا می‌دهد بلند:

ای بستگانِ تن!  به تماشایِ جان روید        کآخر رسول گفت: تماشا مبارک است»

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است