«عملیات فورچون: ترفند جنگی»؛ مهیج برای طرفداران سینمای حادثه | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۴
معرفی فیلم برای نوروز؛

«عملیات فورچون: ترفند جنگی»؛ مهیج برای طرفداران سینمای حادثه

اورسن فورچون (جیسن استاتام) در «عملیات فورچون» ماموری کارکشته است که باید از هویت واقعی کسی پرده برداری کند که قرار است یک محموله بسیار خطرناک را که هنوز کسی نمی‌داند چیست، خریداری کند.

به گزارش خبرنگار سینما صبا، گای ریچی از فیلمسازان مستقل بریتانیایی است که البته علاقه زیادی به گنگسترها و گنگستربازی دارد.

«عملیات فورچون» او هم در زمره کارهایی است که با اسلحه بازی و این جور چیزها سروکار دارد. اورسن فورچون (جیسن استاتام) ماموری کارکشته است که باید از هویت واقعی کسی پرده برداری کند که قرار است یک محموله بسیار خطرناک را که هنوز کسی نمی‌داند چیست، خریداری کند.

واسطه فروش این محوله گرگ سیمونز میلیاردر عاشق سینما (هیو گرانت) است. فورچون با بهره گیری از کمک دنی فرانچسکو (جاش هارتنت) بازیگر معروف و مورد علاقه گرگ، سعی دارد به او نزدیک شده و ماموریت غیرممکن خود را به سرانجامی مثبت برساند.

در این بین، تماشاچی با تعداد زیادی سکانس های اکشن و بزن بزن و تعقیب و گریز ماشین‌ها روبرو می‌شود.

🔹فیلم سینمایی «عملیات فورچون: ترفند جنگی»
🔹کارگردان: گای ریچی
🔹نویسنده: ایوان اتکینسون، مارن دیویس و گای ریچی

🔹ژانر:  اکشن، کمدی و هیجان انگیز
🔹محصول سال ۲۰۲۲ کشور آمریکا

🔹ستارگان: جیسن استاتهام، آبری پلازا، جاش هارتنت، کری الویس، باگزی ملون و …

🔹در خلاصه داستان این فیلم آمده است: اورسن فورچون و تیم مخفی‌اش وقتی یک فناوری تسلیحاتی مرگبار جدید نظم جهانی را مورد تهدید قرار می دهد یکی از بزرگترین بازیگران هالیوود را به خدمت می گیرند تا به آن ها در یک ماموریت مخفی کمک کند…

🔹امتیاز (IMDb): ۶.٧/١٠
🔹امتیاز (rotten tomattoes): ۵١ درصد

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است