«سینما نوستالژی» از هفتم اردیبهشت آغاز به کار می‌کند | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۳
در راه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

«سینما نوستالژی» از هفتم اردیبهشت آغاز به کار می‌کند

«سینما نوستالژی» با فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و پسرخاله» از این هفته، پنجشنبه، هفتم اردیبهشت ماه در بنیاد سینمایی فارابی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه با اکران فیلم خاطره‌انگیز «کلاه قرمزی و پسرخاله» به کارگردانی ایرج طهماسب،  طرح «سینما نوستالژی» آغاز خواهد شد؛ تا آثار ساخته شده  در حوزه کودک و نوجوان را دوباره تماشا کنیم.

«سینما نوستالژی» از پنجشنبه هفتم اردیبهشت کار خود را آغاز می‌کند و تا سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان هر هفته یک فیلم از سینمای کودک و نوجوان را روی پرده می‌برد.

هدف «سینما نوستالژی» تماشای آثار تاریخی سینمای کودک و نوجوان است و می‌خواهد با اکران دوباره آن‌ها علت موفقیت و اقبال این آثار را یادآوری کند.

«کلاه و قرمزی و پسرخاله» اولین فیلم «سینما نوستالژی» است که پنجشنبه هفت اردیبهشت، ساعت ۱۵ در سالن استاد کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی روی پرده می‌رود و پس از آن هر پنجشنبه یک فیلم سینمایی با طرح «سینما نوستالژی» در بنیاد سینمایی فارابی اکران می‌شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است