فیلم «برادران سوپر ماریو» با دوبله اختصاصی در فیلیمو | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۴
همزمان با عرضه جهانی آماده تماشا شد

فیلم «برادران سوپر ماریو» با دوبله اختصاصی در فیلیمو

فیلم برادران سوپر ماریو انیمیشنی است که بر اساس بازی ویدیویی ماریو یا همان قارچ خور ساخته شده. این اثر با دوبله اختصاصی همزمان با عرضه جهانی از فیلیمو عرضه شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فیلیمو، فیلم لایو‌اکشن برادران سوپر ماریو یکی از محصولات برتر حوزه انیمیشن است که همزمان با عرضه جهانی این اثر با دوبله اختصاصی در فیلمیو در دسترس علاقمندان است.

این فیلم انیمیشنی برای تمام سن‌هاست. خاصیت خاطره‌انگیز بودن این انیمیشن بزرگترها را مشتاق تماشا می‌کند و هیجان و رنگ و لعابش  باعث  سرگرم شدن کوچکترها می‌شود.

فیلم «برادران سوپر ماریو» جدیدترین اقتباس از قدیمی‌ترین بازی ویدیویی محبوب در میان مخاطبان است و با دوبله اختصاصی همزمان با پخش جهانی برای طرفداران این اثر در فیلیمو آماده تماشا شد.

رضا آفتابی مدیر دوبلاژ این انیمیشن و ناهید امیریان (لومالی) ، نرگس فولادوند (پرنسس پیچ)، افشین زی‌نوری( لوییجی)، سعید شیخ‌زاده (تود)، رضا آفتابی (ماریو)، تورج نصر  (کامک)، شایان شامبیاتی (بائوزر)، محمدرضا فصیحی‌نیا (اسپایک)، علیرضا اوحدی، ابوالفضل شاه‌بهرامی، مهدی ثانی‌خانی، حامد بیطرفان، علیرضا ناصحی، مهیار ستاری، ارسلان جولایی، سارا جواهری، آزاده اکبری و ناهید حجت‌پناه صداپیشگان فیلم «برادران سوپر ماریو» هستند.

ماجرای فیلم «برادران سوپر ماریو» داستان دو برادر لوله‌کش را روایت می‌کند که برای تعمیر خرابی بزرگی در شهر دست به کار می‌شوند. آن‌ها حین تعمیر به داخل لوله بزرگی کشیده می‌شوند و از یکدیگر جدا شده و ماریو از پادشاهی قارچ سردرمی‌آورد. ورود ماریو به پادشاهی قارچ شروع ماجراهای هیجان‌انگیزی است که تماشاگر را پای این انیمیشن میخکوب می‌کند.

 

خبر خوب برای طرفداران سوپر ماریو این است که پایان این انیمیشن طوری رقم خورده که ماجرای آن پتانسیل ادامه دادن را داشته باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است