میراث فرهنگی از خانه موزه خیابان ولیعصر (عج) قدردانی کرد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۲۴

میراث فرهنگی از خانه موزه خیابان ولیعصر (عج) قدردانی کرد

علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از عملکرد سازمان زیباسازی شهر تهران در حمایت از خانه موزه خیابان ولیعصر (عج) تقدیر کرد.
به گزارش صبا به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون وزیر میراث فرهنگی با ارسال لوح تقدیری در روز جهانی موزه‌ها و هفته بزرگداشت صنایع‌ دستی که با شعار موزه‌ها، پایداری و به‌زیستی آغاز به فعالیت کرده‌است، از عملکرد سازمان زیباسازی شهر تهران در حمایت از نهاد موزه خیابان ولیعصر و حفاظت و معرفی آثار و سرمایه‌های فرهنگی-تاریخی کشور تقدیر کرد.

قائم مقام وزیر در پیام خود با اشاره به روز جهانی موزه‌ها و هفته بزرگداشت میراث فرهنگی، این مجال را زمانی برای  یادآوری و تقدیر اقدامات موزه‌داران و متخصصان و پژوهشگرانی که در پاسداشت و معرفی فرهنگ و تمدن ایران عزیزمان نقش داشته‌اند، دانسته است.

بر اساس این گزارش در بخشی از این تقدیرنامه علی دارابی با اشاره به تلاش‌های ارزشمند سازمان زیباسازی‌ در حمایت از نهاد موزه خیابان ولیعصر که موجب حفاظت و معرفی آثار و سرمایه‌های فرهنگی_تاریخی کشور شده‌است؛ تقدیر کرد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است