رسانه‌‌ای که در کنار هنرمندان باشد، بهترین بازدهی را برای جامعه دارد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۳
تحلیل وضعیت رسانه‌ و فرهنگ درسالگرد آغاز فعالیت مجموعه رسانه‌ای صبا/ ۳

رسانه‌‌ای که در کنار هنرمندان باشد، بهترین بازدهی را برای جامعه دارد

مهدی فقیه گفت: صبا یکی از رسانه‌های دغدغه‌مند در عرصه رسانه‌های فرهنگی هنری است که نسبت به هنرمندان و هنر این سرزمین تعهد دارد.

مهدی فقیه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سینما صبا در آعاز یازدهمین سال فعالیت مجموعه رسانه‌ای صبا گفت: بزرگ‌ترین رسالت یک پایگاه خبری یا روزنامه انعکاس نظرات مردم است. در رسانه‌هایی که کارکرد هنری دارند، وضعیت کمی متفاوت است چون در چنین رسانه‌هایی هنرمندان باید مورد توجه باشند و البته هنرمندان جزئی از مردم محسوب می‌شوند.
او افزود: صبا یکی از رسانه‌های دغدغه‌مند در عرصه رسانه‌های فرهنگی هنری است که نسبت به هنرمندان و هنر این سرزمین تعهد دارد. این مجموعه رسانه‌ای با مطالب خود تلاش می‌کند وضعیت را برای هنرمندان بهبود بخشد، همچنین مدیریت دلسوز این رسانه تلاش دارد هنر را به سمت جایگاه رفیع مورد نظر هدایت کند.
فقیه تاکید کرد: صبا می‌تواند همزمان به چند هدف‌گذاری برسد؛ اینکه در مباحث تخصصی هنری حضور داشته باشد. برای مثال مصاحبه و نقد فیلم یکی از کارهای ویژه این رسانه است. در ضمن این رسانه باید نسبت به به مسائل فرهنگی حساس باشد و با نقدها و پیشنهادهای خود، به مدیران این عرصه تذکرات لازم را ارائه دهد.
این هنرمند عرصه نمایش و تئاتر عروسکی با اشاره به توان بالقوه فرهنگ سازی در رسانه‌های فرهنگی به رویکرد حمایتی و مستقل صبا اشاره کرد و گفت: رسانه‌ای که در کنار هنرمندان قرار بگیرد، در همه حال می‌تواند بیشترین بازدهی را برای جامعه و فرهنگ داشته باشد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است