شگفتی خانم بازیگر از یک نمایش/ «جهان بانو» در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۶
در گفت‌وگو با صبا؛

شگفتی خانم بازیگر از یک نمایش/ «جهان بانو» در ذهن مخاطب ماندگار می‌شود

سوگل طهماسبی بازیگر سینما و تلویزیون پس از نمایش میدانی «جهان بانو» گفت: «اولین بار بود که یک نمایش به این وسعت و جمعیت در یک فضای باز می‌دیدم و واقعا شگفت زده شدم.»

به گزارش صبا، فصل دوم نمایش میدانی «جهان بانو» به تهیه‌کنندگی علی اسماعیلی و کارگردانی حسن بزرا ساعت ۱۹:۳۰ هر شب در بوستان ولایت اجرا می شود. این نمایش زندگی زنان مهم و شاخص تاریخ از حضرت حوا تا امروز را روایت می کند.

طهماسبی در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر صبا درباره این اثر هنری بیان کرد: «از تماشای این نمایش شگفت زده شدم؛ مخصوصا وقتی پرده‌های نمایش تغییر می کرد و داستان ها پشت سر هم روایت می شد. معمولا وقتی تئاتری تماشا می‌کنیم، منتظر هستیم تا دکور تغییر کند و نوبت به روایت بعدی برسد اما در «جهان بانو» ساختار و محتوای ارائه شده متفاوت است.»

این بازیگر همچنین گفت: انسجام در روایت نمایش «جهان بانو» باعث می‌شود ، مخاطب از فضای داستان خارج نشود و به همین خاطر روایت آن در ذهن تماشاچی باقی می ماند و ماندگار می شود.

طهماسبی در پایان از عوامل سازنده نمایش تشکر کرد و از مخاطبان خواست آن را تماشا کنند.

«جهان بانو» محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که با مشارکت اداره کل فرهنگی شهرداری تهران و به همت موسسه سیمای ققنوس روی صحنه می رود. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه و رزرو بلیت این نمایش  به سامانه نماتیکت مراجعه کنند.

عوامل این نمایش عبارتند از تهیه کننده: علی اسماعیلی، کارگردان: حسن بزرا، جانشین تهیه: امیرحسین طهرانی، مجری طرح: نادر قنبری ،طراح نور: عباس رحمانی‌پور، طراح صحنه و دکور: مرتضی پورحیدر، مدیر تولید: داود طامهری، طراح صدا: عرفان حسن زاده، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: یاسر یارمحمدی، مجری صدا: علی بیرنگ، مدیر تدارکات: تورج سلیمانی، طراح گریم: هاشم جوری.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است