ضربه اعتصاب نویسندگان به «مرد عنکبوتی» | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۲

ضربه اعتصاب نویسندگان به «مرد عنکبوتی»

تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی می‌گوید بحث مربوط به تولید قسمت چهارم «اسپایدرمن/ مرد عنکبوتی» به دلیل اعتصاب اتحادیه فیلمنامه نویسان آمریکا به تعویق افتاده است.

به گزارش خبرنگار سینما صبا، بازیگر تائید کرد که تهیه کنندگان و کارگردان فیلم در کنار او، طی یکی دو ماه گذشته، چند ملاقات مهم در این زمینه داشته‌اند.

به گفته هالند:« ایمی پاسکال با ما تماس گرفت و در چند دیداری که داشتیم، خط اصلی داستان چهارمین قسمت مشخص شد. پاسکال قول داد که هر چه سریع‌تر کار نگارش فیلمنامه شروع خواهد شد تا بتوانیم بلافاصله کلید فیلمبرداری آن را بزنیم. در چنین اوضاع و احوالی بود که فیلمنامه نویسان اعتصابشان را آغاز کردند و با این اقدام، کار نگارش فیلمنامه به حالت تعلیق درآمد. با وجود این، باید تاکید کنم که همه ما با فیلمنامه‌نویسان سینما همراه هستیم و از خواسته هایشان دفاع می‌کنیم. برای همین، نه تنها از عدم نگارش فیلمنامه قسمت چهارم اسپایدرمن ناراحت و متاسف نیستیم، بلکه با فیلمنامه نویسان هم اعلام همبستگی می‌کنیم. در حقیقت، ما بحث تولید فیلم را به دلیل حمایت از آنها متوقف کرده‌ایم.»

هالند به این نکته هم اشاره می کند که بعد از پایان اعتصاب اتحادیه فیلمنامه نویسان آمریکا، فیلمنامه قسمت چهارم حتما به روز خواهد شد.

او در عین حال صحبت از بحث های چند وجهی تهیه کنندگان فیلم با او و کارگردان قسمت جدید این فرانچایز می کند و خبر از اتفاقات مهم در رابطه با قسمت‌های بعدی فیلم می دهد.

ایمی پاسکال تهیه کننده اصلی مجموعه اکشن و ابرقهرمانانه مرد عنکبوتی هم قبل از این از ادامه تولید سریع قسمتهای بعدی آن خبر داده بود.

پاسکال مدتی قبل در پاسخ به این پرسش که فیلمهای دیگری هم از این مجموعه پرفروش در راه است یا خیر، گفته بود:«البته که این اتفاق خواهد افتاد.ما در حال گسترش دنیای مرد عنکبوتی هستیم و تماشاگران با ماجراجویی های جدید او همراه خواهند شد.»

رسانه های گروهی در این رابطه می نویسند که با توجه به ادامه اعتصاب فیلمنامه نویسان، فعلا نمی توان درباره زمان شروع فیلمبرداری مرد عنکبوتی ۴ اظهارنظر کرد.

تام هالند هم اکنون مجموعه درام و دلهره آور «اتاق پرجمعیت» را آماده پخش دارد که حال و هوایی روانکاوانه دارد.

او در این مجموعه در قالب کاراکتر دنی سولیوان ظاهر می شود، که در ارتباط با تیراندازی مرگباری در شهر نیویورک در سال ۱۹۷۹ دستگیر شده است.

این کاراکتر طی صاحبه ها و صحبتهایی که با یک بازجوی ماهر به نام ریا (با بازی آماندا سیفرید) می کند، وجه تاریک پنهان شخصیت خود و رازهای درونی آنرا رو می کند و ماجراها را به سمتی پیش بینی نشده می برد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است