مهمانی «کت چرمی» برگزار شد! | پایگاه خبری صبا
امروز ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۸
در پردیس هدیش مال

مهمانی «کت چرمی» برگزار شد!

عوامل فیلم «کت چرمی» شب گذشته ۲۴ خرداد ماه در نخستین اکران مردمی این فیلم در پردیس هدیش مال حضور یافتند.‌

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی فیلم، عوامل فیلم «کت چرمی» شب گذشته ۲۴ خرداد ماه در نخستین اکران مردمی این فیلم در پردیس هدیش مال حضور یافتند.‌ کامران حجازی تهیه کننده، حسین میرزامحمدی کارگردان و سارا حاتمی، عباس جمشیدی فر، گلاره عباسی، بهزاد خلج، امین میری و آیدا ماهیانی بازیگران فیلم این اکران را همراهی کردند.
عوامل «کت چرمی» پیش از نمایش فیلم برای حضار داخل سالن سینما سخن گفتند و از حضور آنها قدردانی کردند.

گلاره عباسی در سخنانی بیان کرد: خوشحالم در کنار شما می توانم کت چرمی را ببینم همیشه افتخار میکنم در کنار مخاطبی که سینما می‌آید و روی پرده فیلم را می بیند بنشینم و فیلمم را تماشا کنم. ممنونم که از سینمای اجتماعی حمایت می‌کنید و امیدوارم مخاطبان سینما هر روز بیشتر و بیشتر شود.

عباس جمشیدی‌فر نیز با تشکر از مخاطبانی که به سینما آمده اند، عنوان کرد: امیدوارم از فیلم لذت ببرید و خیلی ممنونم که از سینما حمایت می کنید.

این بازیگر همچنین با کنایه و شوخی گفت: امیدوارم بلیت سینما گران نشود که آنهایی که تلویزیون می بینند بتوانند به سینما هم بیایند و فیلم ها را در سینما هم ببینند. به قول آن دوست عزیز آنهایی هم که با اتوبوس سفر می کنند بتوانند با هواپیما هم سفر کنند.

وی در ادامه با شوخی دیگری بیان کرد: اگر فیلم را دوست داشتید به دوستانتون هم بگویید بیایند و فیلم را ببینند و اگر دوست نداشتید بزنید سر ما را بشکنید.

در ادامه حسین میرزامحمدی کارگردان «کت چرمی» هم با تشکر از تهیه کننده و همه عوامل فیلمش از جواد عزتی و صابر ابر یاد کرد.
او همچنین درباره ساخت فیلم های اجتماعی عنوان کرد: ساخت چنین فیلم هایی با موضوع اجتماعی، فساد در بخش هایی از سیستم اجتماعی به شدت سخت است و ما همین که توانستیم این فیلم را بسازیم و به سینما بیاوریم تا اکران شود پروسه بسیار سختی را پشت سر گذراندیم (که امیدوارم یک روز بتوان از همین پروسه هم فیلم ساخت)

وی در بخش دیگر گفت: امیدوارم برای ساخت چنین فیلم‌هایی به ما فیلمسازان آسان بگیرند تا سینمای اجتماعی همپای واقعیت‌های جامعه جلو بیاید.

این کارگردان با اشاره پرداخت به موضوعات اجتماعی گفت: گاهی ما درباره موضوعاتی در خبرها و در جراید اتفاقات هولناکی را می‌شنویم که در جامعه رقم خورده است اما همان واقعیت‌های منتشر شده در سینما نمی‌تواند سوژه فیلم باشد ‌اگر به آنها بپردازیم سیاه نمایی تلقی می‌شود.


‌‌‌‌‌‌
کارگردان «کت چرمی» درباره فیلمش که برگرفته از تحقیقاتش درباره یک مستند است عنوان کرد: سال ۹۸ درگیر ساخت یک مستند درباره آسیب های اجتماعی ‌‌و اعتیاد شدم که درباره یکی از کمپ‌های «ان ای» بود. در زمان ساخت ان مستند آنقدر من با داستان‌ها و اتفاق‌های عجیب رو به رو شدم که ایده «کت چرمی» به ذهن من رسید. دخترانی که از امنیت‌شان نگران بودند یا دختری که مادرش به او‌ مواد داده بود.
وی در پایان با اشاره به اهمیت پرداخت به موضوعات اجتماعی در سینما تصریح کرد:
ما درگیر آسیب‌های اجتماعی بسیاری هستیم. مخصوصاً برای دختران نوجوان و باید با نگاهی آسیب شناسانه به این معضلاتی پرداخت که نمی‌توان انکارشان کرد.

«کت چرمی» روایتی ملتهب از قاچاق دختران را دارد که از ۱۷ خرداد ماه در سینماهای سراسر کشور اکران شده است و توانسته عنوان پرفروش ترین فیلم غیرکمدی این روزهای گیشه سینما را از آن خود کند. این فیلم تاکنون بیش از ۴۰ هزار مخاطب داشته و توانسته است به فروشی نزدیک به دو میلیارد برسد.

این اولین اکران مردمی فیلم «کت چرمی» بود که با حضور عوامل در هدیش مال برگزار شد ‌و‌جمعی از علاقمندان برای تماشای فیلم به سالن آمده بودند.

قرار است اکران‌های مردمی ادامه‌دار باشد و در روزهای آینده بازیگران این فیلم به سینماهای دیگری خواهند رفت.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • فسیل
  262/217/009/790
 • شهر هرت
  64/192/119/305
 • آهنگ دو نفره
  19/367/400/500
 • کت چرمی
  14/410/164/725
 • نارگیل 2
  10/599/497/670
 • بی مادر
  5/501/887/500
 • آخرین تولد
  3/829/631/000
 • ستاره بازی
  2/428/422/500
 • هولیا
  1/447/534/500
 • شهرک
  1/289/406/000
 • بعد از رفتن
  951/092/500
 • داستان دست‌انداز
  858/603/000
 • زنبور کارگر
  324/955/000
 • شماره 10
  186/841/000