«مرز شهری» برای پخش از شبکه پنج دوبله شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۶

«مرز شهری» برای پخش از شبکه پنج دوبله شد

فیلم سینمایی «مرز شهری» با گویندگی 25 نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل سیما دوبله شد.

به گزارش صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ و قرار است از شبکه پنج سیما پخش شود.
مدیر دوبله این سینمایی سعید شیخ زاده است که به همراه رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، کریم بیانی، فریناز ثریا، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، شیرین روستایی، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، منوچهر زنده دل، محمد صادقیان، امیربهرام کاویانپور، میرطاهر مظلومی، اکبر منانی، علی منانی، امیر منوچهری، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی و علیرضا ناصحی این اثر را دوبله کرده اند.
این فیلم اکشن ـ جنایی را می توان اثری محبوب با داستانی قوی دانست که در نمایش جلوه های پر فراز و نشیب خود بسیار عالی عمل کرده است و تصویری به یاد ماندنی را در ذهن مخاطبان می‌سازد.
این فیلم روایتگر داستان یک وکیل نه چندان محبوب است که کشته شده و کلانترهای دو منطقه کوچک و بزرگ را وادار به همکاری با هم می‌کند.
فیلم هر چند در ژانر جنایی است، اما شیوه روایت، فرم اجرا و به ویژه ترکیب آن با ژانر کمدی، آن را بیشتر به اثری جذاب و گاه حتی خنده دار تبدیل کرده است. بازی قوی تام ووپات در نقش اصلی قابل توجه است. در فیلمنامه جدا از خط اصلی، روایت‌های فرعی نیز به خوبی پرداخت شده‌اند و بیننده در حدس و گمانه‌زنی در مورد قاتل فعال می‌شود و تا پایان درام همراه می‌ماند. این ترتیب این اثر، خوراکی سرگرم کننده برای دوستداران فیلم های جنایی، اکشن و طنز است.
واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی پنج سیما، برای مخاطبان پخش شود.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است