ویژه برنامه‌های شبکه‌های سیما در ایام پایانی ماه صفر اعلام شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۱۴

ویژه برنامه‌های شبکه‌های سیما در ایام پایانی ماه صفر اعلام شد

به گزارش صبا، ویژه برنامه‌های شبکه‌های مختلف سیما در ایام عزاداری پایانی ماه صفر اعلام شد.

شبکه یک سیما:

برنامه «توحید خانه» از روز پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه به مدت سه شب از حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) پخش خواهد شد.

این برنامه در روز پنج شنبه ساعت ۱۰:۳۰ و ۲۰، جمعه ساعت ۲۰ و شنبه ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۷:۳۰ با اجرای مجید یراق بافان بر روی آنتن خواهد رفت.

همچنین پخش زنده و مستقیم دعای پرفیض ندبه از حرم مطهر امام رضا(ع) در روز جمعه ۲۴ شهریور ساعت ۵ صبح از دیگر برنامه های این شبکه در این ایام خواهد بود.

شبکه دو:

فصل چهارم برنامه «علامت» با عنوان «احوال یک نهضت!» به تهیه‌کنندگی سیدمجید اکرمی و کارگردانی مصطفی ملوان، از سه‌شنبه ۲۱ شهریور طی چهار قسمت ساعت ۲۲ پخش می شود.

دو قسمت ابتدایی این برنامه، با عنوان «نهضتی که نظام شد!» به بررسی تقابل نظام و نهضت در زمان پیامبر(ص) از منظر اقتصادی و سیاسی خواهد پرداخت.

قسمت سوم این برنامه با عنوان «نظامی که به نهضت برگشت!» به بررسی تقابل نظام و نهضت در زمان امام حسن مجتبی(ع) می‌پردازد.

برنامه «نشان ارادت» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی نیز در این ایام هر روز ساعت ۱۷:۱۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

پخش سخنرانی‌های ایراد شده در حرم مطهر رضوی از دیگر برنامه‌هایی است که در این ایام هر روز ساعت ۶:۳۰ درنظر گرفته شده است.

شبکه سه:

برنامه «سمت خدا» به تهیه‌کنندگی عبدالمجید رکنی در روز ۲۵ شهریور به طور زنده و مستقیم از آستان قدس رضوی پخش خواهد شد.

همچنین پخش زنده برنامه سحرگاهی «ضیافت دوست» به تهیه‌کنندگی حسن محمدیان ساعت ۳ بامداد از حرم مطهر امام رضا علیه السلام ادامه خواهد داشت.

برنامه «مخاطب خاص» نیز به تهیه‌کنندگی هادی آشتیانی و با اجرای رسالت بوذری از شب رحلت پیامبر اعظم صلوات‌الله علیه تا شب شهادت امام رضا علیه‌السلام به مدت سه شب روانه آنتن خواهد شد.

این برنامه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ساعت ۲۳ و در روز جمعه ساعت ۱۹ پخش خواهد شد.

شبکه پنج:

ویژه‌ برنامه «سفرنامه تا نیایش» در شب‌های پایانی ماه صفر (روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه) مصادف با ایام رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا (ع) به مدت سه شب از خیابان‌های اطراف حرم مطهر رضوی به عنوان موکب رسانه‌ای شبکه پنج روانه آنتن می‌شود.

این برنامه با حضور حجت‌الاسلام داوودی نژاد هرشب به روایت داستانی از مهمانان این برنامه می‌پردازد. «سفرنامه تا نیایش » هر شب ساعت ۲۱ به صورت زنده با تهیه‌کنندگی میثم ریاحی پخش می‌شود.

همچنین برنامه مستند «همسفر من» در سه قسمت ۲۰ دقیقه ای از روز ۲۲ شهریور تا روز ۲۵ شهریور مصادف با شهادت امام رضا علیه‌السلام ساعت ۲۳ ازحضور دختران فعال مجازی برای پخش در نظر گرفته شده است.

برنامه «سدره» به تهیه‌کنندگی و اجرای مهیار عبدالهی نیز در این ایام هر شب ساعت ۲۴ به طور زنده و مستقیم از حرم مطهر رضوی پخش خواهد شد.

شبکه جام‌جم:

برنامه ترکیبی «رواق» به تهیه‌کنندگی سید افضل میرلوحی از روز چهارشنبه تا شنبه به صورت زنده و مستقیم هر روز ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ به وقت تهران از حرم مطهر رضوی به روی آنتن خواهد رفت.

شبکه کودک:

مجریان و عوامل برنامه «سر سفره خدا» در این ایام در روزهای ۲۲ تا ۲۵ شهریور در حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) حاضر خواهند بود و این برنامه هر روز ساعت ۱۷ به مدت ۵۵ دقیقه از این آستان مقدس در در سه قسمت به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

شبکه امید:

ویژه برنامه «نورا» از روز چهارشنبه تا جمعه در سه قسمت ۶۰ دقیقه ای هر روز ساعت ۱۹ با اجرای رامتین چیت سازان و کارشناسی حجت الاسلام صادقی به طور زنده و مستقیم از آستان قدس رضوی پخش خواهد شد.

شبکه افق:

به مناسبت ایام شهادت پیامبر اکرم، امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم‌السلام، ویژه برنامه «تکیه» در شش قسمت از ۲۱ تا ۲۵ شهریور هر شب حوالی ساعت ۲۴ بامداد و روزهای شهادت ساعت ۱۰:۳۰، به طور زنده از آستان قدس رضوی با اجرای سید علیرضا قوامی و با حضور کارشناسان معارفی، شاعران و مداحان اهل بیت علیهم السلام ،با موضوع مباحث معرفتی و تبیینی روی آنتن می‌رود.

شبکه سلامت:

ویژه برنامه «یا شافی» با محوریت زیارت از راه دور بیماران و کادر درمان از حرم مطهر رضوی علیه‌السلام، در روزهای جمعه و شنبه ۲۴ و ۲۵ شهریورماه روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی علی سردرودیان در شب و روز شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه سلامت سیما پخش خواهد شد.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • تمساح خونی
  165/079/062/250
 • تگزاس3
  147/258/267/150
 • مست عشق
  112/866/866/850
 • سال گربه
  61/684/207/500
 • خجالت‌نکش۲
  50/707/226/200
 • بی‌بدن
  46/381/124/500
 • آسمان غرب
  10/200/332/500
 • ایلیا‌جست‌وجوی‌قهرمان
  7/778/837/000
 • آپاراتچی
  5/790/232/500
 • عطرآلود
  4/666/372/500
 • قلهک
  4/053/541/000
 • یادگار جنوب
  2/018/243/650
 • آبی روشن
  906/675/000
 • روایت ناتمام سیما
  622/070/000
 • شور عاشقی
  257/182/500
 • کوچه ژاپنی‌ها
  133/165/000
 • این‌جمعیت‌قابل‌کنترل
  118/145/000