رونمایی از پوستر رسمی «مسافری از گانورا» | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۴۶

رونمایی از پوستر رسمی «مسافری از گانورا»

پوستر رسمی انیمیشن سینمایی«مسافری از گانورا» رونمایی شد.

به گزارش صبا، دوشنبه ۱۱ مهرمماه طی مراسمی در سازمان سینمایی سوره و در آستانه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، با حضور سرمایه‌گذاران و اعضای شورای راهبری تولید فیلم، از پوستر رسمی انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» رونمایی شد.

طراحی پوستر این فیلم را سیروان مهدوی برعهده داشته است.

«مسافری از گانورا» به ‌تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین علمدار و کارگردانی سیداحمد علمدار، تولید شده است و برای اولین بار در بخش مسابقه بلند داستانی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان رونمایی خواهد شد.

«مسافری از گانورا» پس از اکران انیمیشن سینمایی «لوپتو»، جدیدترین محصول مرکز انیمیشن سوره است که با همکاری موسسه فرهنگی تصویر هنر پارسارگاد شرق مشهد، صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و صندوق پژوهش و فناوری سپهر، از بستر رویداد رویازی تولید و در سام استودیو به مدیریت دوبلاژ امین قاضی و هنرنمایی صداپیشگانی مانند لیلا سودبخش، شهره روحی، محمد خاوری، عاطفه رضوان نیا و سمیه الیاسی دوبله شده است.

داستان «مسافری از گانورا» درباره موجودی فضایی است که به زمین می آید و با کمک پسری معلول به جستجوی فرمانروای سیاره خود که در زمین گم شده می‌رود تا صلح را به سرزمینش بازگرداند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است