«خانه روشنا» کلید خورد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۲۵
با همکاری سازمان اوقاف و شبکه دو سیما

«خانه روشنا» کلید خورد

مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و گروه معارف شبکه‌ دو سیما در لوکیشنی در تهران کلید خورد.

به گزارش صبا، هادی خدادی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» است و مهدی زنگنه کارگردانی و ارغوان قاسم نژاد و مهدی زنگنه، نویسندگی این مجموعه ۱۰ قسمتی را بر عهده دارند. حامد عبدالهی نیز به عنوان مشاور پروژه این مجموعه تلویزیونی است.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: علی محمدزاده، مدیر تولید: حمید سرپیران، مدیر صدابرداری: فرهاد تبریزی، طراح گریم: نازنین امینی، طراح صحنه و لباس: پوریا توکل خواه، گروه کارگردانی: امیر عموری و نوید مینایی، بازیگران: شهین تسلیمی، ساناز سماواتی، افشین سنگ چاپ، کیمیا خلج، معصومه محمدپور، فرج الله گل سفیدی، محمدرضا رهبری، حسنا قبادی، شیدا باطنی و علی بهادری.

خانه‌ روشنا» داستانی پیرامون سنت حسنه وقف دارد و در ۱۰ قسمت برای پخش در سال ۱۴۰۳ آماده می‌شود.

بخشی از داستان این مجموعه تلویزیونی بدین شرح است: «غزاله و لاله، از آنجا که خودشان طعم یتیمی را چشیده‌اند، همواره آرزو داشته‌اند مرکزی برای نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست تأسیس کنند.چند سال قبل، خانم شکوهی خانه‌ بزرگ و قدیمی‌اش را در اختیار آن دو قرار داده و به این ترتیب «خانه‌ روشنا» تأسیس شده است. غزاله بلاگر هم هست و با موضوع خانه‌ روشنا و کودکان ساکن این خانه، و نیز سایر فعالیت‌های خیریه، ویدئوهایی در فضای مجازی منتشر می‌کند اما از آنجا که خانم شکوهی وقف‌نامه‌ای از خود به‌جا نگذاشته، ورثه‌اش پرونده‌ای برای بازپس‌گیری خانه‌ روشنا تشکیل می‌دهند. غزاله و لیلا، حین پیگیری این پرونده، با مسئله‌ وقف و انواع آن آشنا می‌شوند.»

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است