حسین جلالی تهیه‌کننده سریال «سنجرخان» در غرفه صبا حضور یافت/ تبعیض رسانه‌ای گریبان‌گیر «سنجرخان» شده است | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۴:۰۲
بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران

حسین جلالی تهیه‌کننده سریال «سنجرخان» در غرفه صبا حضور یافت/ تبعیض رسانه‌ای گریبان‌گیر «سنجرخان» شده است

حسین جلالی تهیه‌کننده سریال «سنجرخان» با حضور در نمایشگاه رسانه‌های ایران در غرفه صبا حضور یافت.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، حسین جلالی تهیه‌کننده سریال «سنجرخان» با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران در غرفه مجموعه رسانه‌ای صبا حضور یافت.

جلالی در نشست خبری خود با خبرنگاران صبا گفت: سنجرخان خود شخصیت مظلومی است . ما این کار را در شهرستان فیلمبرداری کردیم و این تبعیض رسانه‌ای و تبلیغات کم باعث شد که همین حالا هم «سنجرخان» خیلی دیده نشود.

مجموعه تلویزیونی «سنجرخان» با قصه دلاوری‌های قهرمان کُرد به کارگردانی محمدحسین لطیفی از ۲۴ بهمن هر شب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

سریال تاریخی «سنجرخان» به نویسندگی زنده یاد ضیاءالدین دری داستان یکی از قهرمانان کرد است که فرشید گویلی بازیگر محلی کُردزبان نقش اصلی آن را ایفا می‌کند. محمود پاک‌نیت، احمد نجفی، جلیل فرجاد و پیام دهکردی از دیگر بازیگران این سریال تاریخی هستند.

موسیقی متن و تیتراژ این سریال در فضای ارکسترال تولید شده است و محمدرضا یار نیز ترانه تیتراژ این اثر را سروده است.

«سنجرخان» به تهیه‌کنندگی حسین جلالی و کارگردانی محمدحسین لطیفی در معاونت امور استان‌ها در ۲۶ قسمت تهیه و تولید شده است و پخش آن از شبکه یک سیما از هفته آینده آغاز خواهد شد.

مشروح این گفتوگو به زودی روی خروجی خبرگزاری صبا قرار می‌گیرد.

یک نظر

  • کاش بهشون میگفتید اتفاقا هیلی هم دیده ش ه اونایی هم که دیدند خیلی دوستش دارند ت تلویبیون کلیپ های که از س‌انتهای مختلف میگذا ند هرک وم چهار پنج هزار بازدید داره بعضیاشون.