«رامبو» تازه با کن «باربی»! | پایگاه خبری صبا
امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۴

«رامبو» تازه با کن «باربی»!

شایعات در رابطه با تولید نسخه تازه و احیا شده «رامبو» با بازی رایان گاسلینگ به شدت بالا گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار سینما صبا، این شایعات بعد از صحبت‌های اخیر سیلوستر استالونه پخش شده است.

استالونه چند روز قبل در مصاحبه ای درباره فرنچایز رامبو و احتمال احیای دوباره آن سخن گفت.

این قهرمان سابق اکشن در صحبت‌هایش از رایان گاسلینگ به عنوان بهترین گزینه برای ایفای نقش جان رامبو در نسخه احیا شده اسم برد.

به گفته استالونه: «در بین بازیگرانی که اکنون مشغول فعالیت هستند، فکر می کنم کسی بهتر از گاسلینگ نمی تواند مناسب این نقش افسانه‌ای باشد.»

بلافاصله بعد از صحبت‌های استالونه، شبکه های اجتماعی و ستون اخبار نشریات سینمایی به بحث و بررسی این اظهارات پرداختند.

نکته جالب این است که بسیاری از تحلیل‌ها حکایت از همراهی آنها با اظهارات استالونه می‌کند و همگان روی این موضوع اتفاق نظر دارند که گاسلینگ گزینه مناسبی برای ایفای نقش رامبوی جدید است.

این بحث‌ها و شایعات در حالی به صورت یک اپیدمی درآمده که هنوز هیچ واکنشی از سوی گاسلینگ و تهیه کنندگان مجموعه اکشن دلهره آور رامبو مخابره نشده است.

فرانچایز رامبو که از اوایل دهه هشتاد میلادی به دیدار تماشاگران سینما آمد، با بالا رفتن سن بازیگر اصلی آن به نوعی به پایان حیات خود رسید.

اولین قسمت این فرانچایز سال ۱۹۸۲ ساخته شد و استالونه در آن در قالب یک سرباز کهنه‌کار جنگ ویتنام ظاهر شد که در سرزمین مادری خود دست به طغیان می‌زند.

این مجموعه فیلم صاحب چهار دنباله شد و استالونه و تهیه کنندگانش آنرا به صورت فیلمی علیه دنیای سوسیالیستی به رهبری اتحاد جماهیر شوروی درآورند.

اگر حدس و گمان‌ها درست پیش برود، راکی تازه با بازی گاسلینگ اواخر سال جاری میلادی کلید خواهد خورد.

رایان گاسلینگ که فیلم‌هایش محبوب منتقدان سینمایی است، سال گذشته میلادی درام فانتزی «باربی» را در کنار مارگوت رابی روی پرده سینماهای جهان داشت.

این فیلم که با فروش جهانی دور از انتظار بالای یک میلیارد دلار لقب پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۲۳ را گرفت، گاسلینگ را در نقش کاراکتر معروف کن داشت.

کن از دوستان نزدیک کاراکتر باربی بود که به رقابت با او می پردازد و جریانی را علیه او هدایت می کند.

هر دو کاراکتر سینمایی باربی و کن براساس دو عروسک مشهور و پرفروش خلق شدند و گاسلینگ برای بازی در نقش کن، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شده است.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است