میز تیتر صبا | گردهمایی هنرمندان در هشتمین سالگرد درگذشت «فرج‌الله سلحشور» | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۷

میز تیتر صبا | گردهمایی هنرمندان در هشتمین سالگرد درگذشت «فرج‌الله سلحشور»

٭٭٭ سینماپرس نوشت: همزمان با هشتمین سالگرد درگذشت مرحوم «حاج فرج‌الله سلحشور» جمعی از هنرمندان و دوست‌داران این سینماگر متعهد و انقلابی بر سرمزارش در محل «امامزادگان باغ فیض» گرد هم آمدند و یاد و نام «سلحشور سینمای انقلاب» را گرامی داشتند.
٭٭٭ دنیای تصویرآنلاین به نقل از سایت رسمی جشنواره کن نوشت: زاویه دولان، ریاست داوران بخش نوعی نگاه هفتاد و هفتمین جشنواره کن را برعهده گرفت. جشنواره جهانی کن ۲۰۲۴ با ریاست گرتا گرویگ در بخش مسابقه اصلی از چهاردهم تا بیست و پنجم ماه مه برگزار می‌شود و فیلم‌های بخش مسابقه اصلی روز یازدهم آوریل اعلام خواهد شد.
٭٭٭ فیلم‌نیوز نوشت: در جریان وقایع سیاسی- اجتماعی سال گذشته ، تعدادی از بازیگران زن سینما از فضای بازیگری فاصله گرفتند ، برخی از این حرفه خداحافظی کردند و برخی دیگر نیز ممنوع الفعالیت شدند. پانته‌آ بهرام و باران کوثری از جمله این دسته از بازیگران هستند. آنها نزدیک به دوسال است که دیگر فعالیتی در عرصه بازیگری ندارند، از همین رو تصمیم گرفتند تا این حرفه را در فضای آموزشی ادامه دهند. به تازگی هر دو اقدام به برگزاری کارگاه‌های انتقال تجربه و کلاس‌های بازیگری گرفته اند. پانته‌آ بهرام به همراه حمید پورآذری قرار است یک دوره آموزش بازیگری برگزار کنند و باران کوثری هم فراخوان جذب هنرجو داده است.
٭٭٭ صفحه بهمن بابازاده نوشت: «عایشه گل» که در فیلم «مطرب» جلوی دوربین رفت، حالا در تجربه‌ای جدید با جواد یساری ۲۹ اسفند و در لحظه تحویل سال برای ایرانی‌ها اجرای زنده خواهد داشت.  جواد یساری خواننده ایرانی سالهاست که با دوستداران خود در ایران دیداری نداشته و حالا در این کنسرت مشترک، قرار است نوروز امسال را به شکلی ویژه تجربه کند.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است