میز تیتر صبا | «سوپرمن» در روز سوپرمن کلید خورد! | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۵:۰۵

میز تیتر صبا | «سوپرمن» در روز سوپرمن کلید خورد!

فیلم «سوپرمن» جیمز گان با بودجه بسیار سنگین۳۶۳ میلیون دلاری در روز سوپرمن [۲۹ فوریه] جلوی دوربین رفت.

به گزارش صبا، ۳۰نما نوشت: فیلم «سوپرمن» جیمز گان با بودجه بسیار سنگین۳۶۳ میلیون دلاری تولید خواهد شد.فیلمبرداری «سوپرمن» از روز گذشته آغاز شده و قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) اکران شود. این برای اولین‌بار است که از زمان اکران فیلم سوپرمن به کارگردانی ریچارد دانر و کریستوفر ریو در سال ۱۹۷۸، یک فیلم سوپرمن قرار است یک نام ساده و بدون پیشوند یا پسوند داشته باشد. جیمز گان در اینستاگرام خود گفت که به شکل تصادفی فیلم‌برداری فیلم در روز سوپرمن [۲۹ فوریه] آغاز شده است.
٭٭٭ روزنامه سینما نوشت: فیلم هاوایی امروز فیلم شهر هرت را در جدول گیشه ۱۴۰۲ جاگذاشت و به رده سوم پرفروش‌های سال رسید.

٭٭٭ پلیس فرانسه در جریان بازرسی یکی از املاک آلن دلون، بازیگر مشهور سینما که به دستور دادستانی انجام شده بود، ۷۲ قبضه سلاح گرم و بیش از ۳۰۰۰ گلوله را کشف و ضبط کرد. این تحقیقات قضایی در پی شکایات و تنش میان فرزندان آلن دلون همچنین اختلافات آنها با هیرومی رولین، شریک زندگی او آغاز شده و در حالی در جریان است که وضعیت سلامتی این بازیگر ۸۸ ساله «بسیار ضعیف و شکننده» توصیف شده است.

٭٭٭ موزه سینما خبر داد: ششمین جلسه شاهنامه خوانی با درس گفتارهایی درباره داستان بیژن و منیژه برگزار شد.

٭٭٭ برنامه مرور فیلم‌های برنده بخش ویژه شهر تهران و مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال جشنواره فیلم تصویر از سال ٨٨تا ۱۴۰۰ طی روزهای شنبه ۱۲ و یکشنبه ۱۳ اسفند در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

٭٭٭ کافه سینما نوشت: دیوید بوردول، از بزرگ‌ترین نظریه‌پردازان و منتقدانِ فیلم در دورانِ معاصر، از خالقانِ اثرِ موثرِ هنر فیلم، در هفتادوشش سالگی درگذشت.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است