پیام تسلیت غلامرضا موسوی در پی درگذشت رضا داوودنژاد | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

پیام تسلیت غلامرضا موسوی در پی درگذشت رضا داوودنژاد

در پیام غلامرضا موسوی تهیه‌کننده سینما آمده است: ما از یاد نخواهیم برد رضا را در تمام لحظات حضورش برای سینما از کودکی در «بی‌پناه» تا آخرین تصویرش رقصان و خندان در میهمانی «لامینور» آخرین اثر استاد داریوش مهرجویی».

به گزارش صبا، متن این پیام به شرح زیر است:

« ناباورانه به سوگ رضا داودنژاد بازیگر، نویسنده، دستیار کارگردان ، برنامه ریز ، مجری طرح و تهیه کننده سینمای ایران نشسته ایم.
رضا داودنژاد در کسوت بازیگر لبخندها بر دل و‌ تماشاگران سینمای ایران نشاند، در کسوت نویسنده فیلمنامه وقتی قلم در دست گرفت روایتگر دردهای جامعه شد ، در تولید و تهیه یار و یاور پدرش علیرضا داودنژاد شد و آثار ماندگاری خلق کرد.
اما از یاد نخواهیم برد در زمانه ای که همگان شعار حمایت از بزرگان سینما می دادند، «رضا داوودنژاد» بود که بدون حمایت دولتی، بدون شعار و خالصانه پیشقدم شد و در کنار استاد بهرام بیضایی ایستاد و سرمایه تولید فیلمش را فراهم ساخت تا «وقتی همه خوابیم » آخرین اثر سینمایی استاد بیضایی در ایران با پشتکار ، تهیه کننده اجرایی و مجری طرحی او ساخته شود.
ما از یاد نخواهیم برد رضا را در تمام لحظات حضورش برای سینما از کودکی در «بی‌پناه» تا آخرین تصویرش رقصان و خندان در میهمانی «لامینور» آخرین اثر استاد داریوش مهرجویی».
این ضایعه بزرگ را به هنرمند برجسته کشور علیرضا داودنژاد و خانواده هنرمندش تسلیت می‌گوییم.»

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است