ترکیبی از فانتزی و درام در چهارمین پاتوق فیلم کوتاه فصل نهم | پایگاه خبری صبا
امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۵:۵۴
یکشنبه نوزده فروردین‌ماه برگزار می‌شود؛

ترکیبی از فانتزی و درام در چهارمین پاتوق فیلم کوتاه فصل نهم

در چهارمین جلسه از نهمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، فیلم‌های کوتاه «ساعت نظافت»، «چهلم»، «نارَس» و «امتحان» روی پرده سینما بهمن می‌روند و با حضور سعید هاشم‌زاده نقد و بررسی می‌شوند.

به‌‌گزارش صبا به نقل از روابط‌‌‌‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهارمین جلسه از نهمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز یک‌شنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ با نمایش ۴ فیلم کوتاه در پردیس سینمایی بهمن برگزار خواهد شد.
در این جلسه از فصل نهم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌ کوتاه داستانی «ساعت نظافت» به کارگردانی علی امیدی‌نژاد، «چهلم» به کارگردانی حامد قاسمی، «نارَس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و «امتحان» به کارگردانی سونیا حداد، روی پرده خواهند رفت.

در این رویداد سعید هاشم‌زاده، نویسنده و منتقد سینما، به‌‌عنوان کارشناس جلسه، پس از اکران آثار با کارگردان‌های فیلم‌های کوتاه به نمایش درآمده به گفتگو می‌نشیند و آثار را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.
محمد محمدی، به عنوان مجری‌کارشناس برنامه حضور خواهد داشت.

«ساعت نظافت» به نویسندگی و کارگردانی علی امیدی‌نژاد و تهیه‌کنندگی غلامرضا امیدی‌نژاد و ویکتوریا احمدوند کهریزی، در ژانر فانتزی-اجتماعی ساخته شده است.
«چهلم» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد قاسمی در ژانر درام اجتماعی ساخته شده و مهری آل آقا، خورشید چراغی‌پور، پونه پارسایی و نسیم مهماندوست در این اثر نقش‌آفرینی کرده‌اند.
«نارَس»را محسن پوریوسفیان، نویسندگی و کارگردانی کرده و به‌تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند، در ژانر فانتزی ساخته شده است.
«امتحان» اثری است به‌نویسندگی سونیا حداد و فرنوش صمدی؛ سونیا حداد این فیلم کوتاه را کارگردانی کرده است و به‌ تهیه‌کنندگی پوریا حیدری اوره ساخته شده است. صدف عسگری، حدیث میرامینی، مسیح کاظمی، الهه افشاری و هوتن پارسی در این اثر در ژانر درام اجتماعی نقش آفریده‌اند.

چهارمین جلسه فصل نهم پاتوق فیلم کوتاه با همکاری موسسه فرهنگی، تبلیغاتی بهمن سبز – پخش رویش، یک‌شنبه‌ ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۵ در پردیس سینمایی بهمن برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود.

خواهش‌مندیم مخاطبانی که در هفته‌های گذشته پاتوق فیلم کوتاه تهران حضور داشته‌اند، حتما کارت عضویت باشگاه مخاطبان (پاتوق فیلم کوتاه) را همراه خود داشته باشند.
حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • تمساح خونی
  103/089/424/000
 • بی‌بدن
  23/216/662/000
 • سال گربه
  12/073/852/500
 • آپاراتچی
  3/942/182/500
 • پرویز خان
  3/170/587/000
 • نوروز
  2/808/603/000
 • ایلیاجستجوی قهرمان
  2/576/517/500
 • آسمان غرب
  2/174/983/000