اکران آثار منتخب ۳ بخش از جشنواره مقاومت در پلتفرم «نمافیلم» و سامانه «عماریار» | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

اکران آثار منتخب ۳ بخش از جشنواره مقاومت در پلتفرم «نمافیلم» و سامانه «عماریار»

پلتفرم «نمافیلم» و سامانه عماریار آثار منتخب بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت» و «فیلمسازان بسیجی» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را نمایش می‌دهند.

به گزارش صبا به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، آثار منتخب بخش‌های «سیدالشهدای مقاومت»، «فیلمسازان بسیجی» و «مسابقه اصلی» شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به صورت آنلاین در پلتفرم «نمافیلم» و سامانه عماریار نمایش داده می‌شود.

این آثار به مدت یک هفته از یکم تا هفتم آذرماه، همزمان با هفته بسیج اکران می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی namafilm.ir به تماشای این آثار بنشینند.

همچنین علاقه‌مندان با مراجعه روزانه به سامانه عماریار به نشانی Ammaryar.ir می‌توانند در جریان برنامه اکران فیلم‌ها قرار گیرند.

«عماریار»، مرجع عرضه تولیدات صوتی و تصویری جبهه فرهنگی انقلاب است که با شعار «با خانواده فیلم ببینید»، درصدد انتشار و عرضه محتوای سالم آثار هنری اعم از مستند، سینمایی، پویانمایی، فیلم‌های کوتاه و نماهنگ از تولیدات داخل و خارج کشور است.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است