ادای احترام جشنواره فیلم مقاومت به یک شهید مدافع سلامت | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷
معاون ارتباطات جشنواره فیلم مقاومت خبر داد:

ادای احترام جشنواره فیلم مقاومت به یک شهید مدافع سلامت

معاون ارتباطات جشنواره فیلم مقاومت از ادای احترام شانزدهمین دوره این جشنواره به مقام مریم رحیمی پرستار و شهید مدافع سلامت خبر داد.

به گزارش صبا، سیداحد میکاییل‌زاده معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: با هدف تکریم از رشادت‌ها و فداکاری‌های کادر درمان در مواجه با بیماری کرونا و مقام شامخ شهدای جبهه سلامت، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به مقام مریم رحیمی پرستار و شهید مدافع سلامت ادای احترام می‌کند.

وی افزود: مریم رحیمی پرستار ۲۷ ساله بیمارستان شهید رجایی شیراز بود که در جبهه مقابله با کرونا، به مقام شهادت نایل شد.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پایان بیان کرد: حس مسئولیت‌پذیری و فداکاری این پرستار بزرگوار به حدی بود که حتی در شرایطی که ۷ ماهه‌ باردار بود، همچنان در عرصه خدمت‌رسانی در بیمارستان فعالیت کرد تا در نهایت به فیض شهادت نائل شد.

مریم رحیمی، پنجمین پرستاری است که در استان فارس بر اثر کرونا، به مقام شهادت رسید. فرزند این شهیده نیز گرچه به دنیا آمد اما تنها پس از چند ساعت بعد از تولد درگذشت.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است