پخش سریال طنز با حال و هوای «شب یلدا» از رادیو | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۷

پخش سریال طنز با حال و هوای «شب یلدا» از رادیو

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال رادیویی «ساختمان شماره 99» را با حال و هوای شب یلدا برای پخش از رادیو نمایش و سلامت آماده کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مریم تاجیک نویسنده مجموعه رادیویی «ساختمان شماره ۹۹» گفت: «ساختمان شماره ۹۹» یک سریال طنز به مناسبت شب یلدا و توامان معضلات آپارتمان نشینی است که در هفت قسمت نوشته شده است .

وی افزود: داستان نمایش درباره قصه ی مردی است که در طمع به دست آوردن کل آپارتمان به دروغ ایرادی روی ساختمان می گذارد تا در حال و هوای شب یلدا و درحالیکه همه تدارک مراسم این شب را می بینند واحدهای این ساختمان را خریداری کنند.

این نویسنده در پایان تاکید کرد که موضوع  داستان اورژینال بوده و توسط وی طراحی شده است.

«ساختمان شماره ۹۹» به نویسندگی مریم تاجیک، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی امیر زنده دلان، روایت شمسی صادقی، صدابرداری علی حاجی نورزوی، افکتوری فاطمه حسن پور و با هنرمندی ایوب آقاخانی، مهرداد مهماندوست، اجمد گنجی، راضیه مومیوند، بهناز بستان دوست، مونا صفی، مینا شجاع، معصومه عزیزمحمدی، شیرین سپه راد، عباس توفیقی و سعیده فرضی، از روز شنبه بیست و نهم آذر ماه ساعت ۶:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۱:۴۵ روی آنتن رادیو سلامت می رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است