پاسداشت پرستاران در شبکه نمایش | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۷

پاسداشت پرستاران در شبکه نمایش

شبکه نمایش همزمان با فرا رسیدن «روز پرستار» در این هفته ژانر منتخب هفتگی خود را به پخش فیلم‌هایی با مضمون پرستاری اختصاص داده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم‌هایی با مضمون و داستان پرستاری می‌پردازد. پرستارانی  که در این روزهای کرونایی با ایثار و فداکاری، در کنار سایر کادر درمان، همچون سربازانی در میدان جنگ با کرونا مشغول خدمت هستند.

در بخش مرور آثار نیز فیلم‌هایی از جان تراولتا روی آنتن می‌رود.

این شبکه یکشنبه ۳۰ آذر ماه در آخرین شب از فصل پاییز و شب یلدا از ساعت ۱۳ تا یک بامداد با فیلم‌هایی از جمله شهر موش ها در ساعت ۱۳ ، شیدا در ساعت ۱۹، نقطه آغاز در ساعت ۲۱، خواستگاری در ساعت ۲۳ و عشق پردردسر در ساعت ۱ بامداد در کنار بینندگان خود، سفره شب چله را می گستراند.

فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه که به ترتیب در ساعت ۱۳ روی آنتن می‌روند، عبارتند از ساعت به وقت صفر، شهر موش ها، کودک شاعر، نامه ای به ناشر محترم، رسم مانده، پازل و عیالوار.

در ژانر منتخب، این شبکه به پخش فیلم‌هایی از سینمای ایران با موضوعات مربوط به پرستاران می‌پردازد که از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه در ساعت ۱۹ با عناوین: سرزمین خورشید، شیدا، پرستار، نجات یافتگان، روزهای زندگی، امروز و طلا و مس پخش خواهند شد.

بخش صحنه گران این هفته شبکه نمایش به مرور آثار و فیلم های جان تراولتا، بازیگر برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب اختصاص دارد که عناوین این آثار که این هفته به ترتیب در ساعت ۲۱ پخش می‌شوند، عبارتند از گروگانگیری در پلهام، نقطه آغاز، زندگی روی خط، شهر دیوانه، اره ماهی، گاتی و تغییر چهره.

همچنین ساعت ۲۳ سرزمین ماه، خواستگاری، کد یک قاتل، سلطان کمدی، ایستگاه فضایی – سالیوت ۷، جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها و بتمن آغاز می‌کند روی آنتن شبکه نمایش می‌رود.

فیلم‌های کلاسیک این هفته به ترتیب جاده تنباکو، توتو علیه چهارنفر، عشق پردردسر، کاراگاهان خصوصی، تبانی، انتخاب اسلحه و دست کثیف استعمار هستند که مخاطبان می‌توانند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آن‌ها بنشینند.

فیلم سینمایی پس لرزه محصول چین، به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله ۵ دی ماه، ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است