فراخوان جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش منتشر شد

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، اولین دوره این جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش «فیلم»، «تئاتر»، «موسیقی» و «دیجیتال آرت» برای عرضه آثار هنری در سراسر ایران در پلتفرم‌های نمایشی برگزار می‌شود.

جشنواره «هنر زنده است» مولود شرایطی است که بیماری کووید 19 بر جامعه جهانی تحمیل کرده است. باوجود مصایبی که این پاندومی به بار آورد، انگیزه‌ای ایجاد شد تا ضمن توجه به راه‌های ارتباطی سنتی، راه‌های پر امکان ارتباط مجازی از نو مورد توجه قرار گیرد.

پیام این جشنواره چندوجهی این است: «جهان زنده است، هنر زنده است، هنرمندان زنده‌اند، مخاطبان زنده‌اند.»

کمال تبریزی دبیر بخش «فیلم»، بهروز غریب پور دبیربخش «تئاتر»، فردین خلعتبری دبیر بخش «موسیقی» و محمود کلاری دبیر بخش «دیجیتال آرت» این جشنواره، در نشست رسانه‌ای جزییات جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را اعلام خواهند کردند.

متن کامل فراخوان در آدرس فرم ثبت‌نام این جشنواره  portal.aafestival.ir موجود است.

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره «هنر زنده است» از امروز، شنبه بیست و نهم آذرماه تا یکم بهمن‌ماه 99 می‌توانند آثار خود در بخش «فیلم بلند» را به نشانی دبیرخانه ارسال و سایر آثار خود در بخش‌های مختلف را در فرم ثبت‌نام جشنواره بارگذاری کنند.

نخستین دوره جشنواره «هنر زنده است» با مشارکت موسسه فرهنگی هنری برداشت آخر و مجموعه هنری مربع 11 به شکل رقابتی در شبکه‌های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 10 لغایت 20 اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/