چطور به مردم روزمزد می‌گویید در خانه بمانید/ حداقل بیمه‌ها را درست کنید | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۵
اصغر نقی زاده در گفتگو با صبا:

چطور به مردم روزمزد می‌گویید در خانه بمانید/ حداقل بیمه‌ها را درست کنید

اصغر نقی زاده می گوید بازیگران نیز همانند دیگر اقشار جامعه برای گذران زندگی نیازمند کار کردن هستند و حالا که اکثر کارها تعطیل است دولت نباید آنها را به حال خود رها کند.

اصغر نقی‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا درباره کار در شرایط کرونایی اظهار کرد: متاسفانه شرایط کاری به هیچ وجه در سینما و تلویزیونی مناسب نیست چون کرونا بسیاری از کارها را تعطیل کرده است. در چنین شرایطی بسیاری از افرادی که از این راه ارتزاق می‌کنند و در‌آمد دیگری ندارند با آسیب‌های جدی روبه‌رو شده‌اند.

وی افزود: از دولت انتظار می‌رود با کمک‌هایی که انجام می‌دهد شرایطی پیش آورد تا دیگر هنرمندان با مشکلات مالی مواجه نباشند. این کمک‌ها نیز حتماً لازم نیست به صورت مادی باشد، بلکه به صورت غیر مادی نیز می‌توان یاری رسان هنرمندان بود. برای مثال در امر بیمه هنرمندانی هنوز مشکلات وجود دارد که رفع آن نیازمند کمک‌های دولتی است.

بازیگر فیلم «آژانس شیشه‌ای» تصریح کرد: وقتی توصیه می‌کنیم همه در خانه بماند باید ابزار آن را فراهم کنیم، اما وقتی خانواده‌ای برای گذران روزمره زندگی خود نیازمند کار روز به روز است، آیا می‌توان به آنها گفت سرکار نروید و خانه بنشینید. در سینما و تلویزیون هم وضعیت به همین منوال است. معدود کارهایی است که در حال فیلمبرداریست، اما مطمئناً برخی از عوامل حاضر در این تولیدات برای رفع نیازهایشان، رضایت داده‌اند در شرایط کرونایی کار کنند.

نقی‌زاده درباره نقش‌های پیشنهادی خود نیز اظهار کرد: قرار بود در سریال «زیر خاکی» بازی داشته باشم، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا فعلاً این کار تعطیل شده است. غیر از این کار پیشنهاد دیگری ندارم.

وی در انتها تاکید کرد: سینمای دفاع مقدس همیشه نقطه افتخار سینمای ایران بوده است، اما متاسفاته امروز امکانات لازم برای تولید کارهای مناسب در این حوزه همانند گذشته وجود ندارد تا کارهای خوبی در این حوزه تولید شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است