نکوداشت منوچهر طیاب در هفتمین روز از جشنواره «سینماحقیقت»

به گزارش صبا به نقل از ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت»، در هفتمین روز از برگزاری چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت» علاوه بر پخش مستندهای مختلف، برنامه‌های متعددی از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره برای علاقه مندان پخش می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ساعت 17 تا 18:30 هر روز از جشنواره چهاردهم به بزرگداشت و نکوداشت بزرگان عرصه مستند اختصاص دارد.

امروز دوشنبه اول دی ماه نکوداشت استاد منوچهر طیاب مستندساز سرشناس در برنامه روز هفتم جشنواره است که علاقه مندان می‌توانند از طریق تلویزیون تعاملی تیوا و اینستاگرام جشنواره این رویداد را تماشا کنند.

در این آیین، فیلم نکوداشت منوچهر طیاب به کارگردانی اسعد نقش‌بندی پخش می‌شود و محمدرضا اصلانی (مستندساز)، عطا حسن‌پور (باستان شناس)، ارسطو مداح گیوی (فیلمبردار) به صورت حضوری و همایون امامی (مستندساز) به صورت آنلاین در درباره منوچهر طیاب صحبت می‌کنند.

در هفتمین روز از چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» تلویزیون تیوا و لایو اینستاگرام جشنواره در ساعات 16:30 تا 17 ، 18:30 تا 19، 20:30 تا 21 و 21 تا 22 برنامه‌های ترکیبی دیگری در نظر گرفته که برای علاقه مندان به صورت رایگان قابل تماشا است.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذرماه آغاز شده و تا  ۲ دی ماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/