برگزاری کارگاه‌های آنلاین پسماند و بازیافت/ ایرانی‌های مقیم خارج هم شرکت کنند

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اشاره به انتشار فراخوان شرکت در کارگاه هنری (آنلاین) با موضوع پسماند و بازیافت، گفت: یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری در شرایط کنونی، موضوع پسماند است.

وی افزود: اگرچه اتفاقات خوبی در زمینه پسماند در شهر تهران رخ داده است اما ضرورت دارد که در حوزه آموزش شهروندی نیز اکران‌هایی در سطح شهر تهران داشته باشیم.

ضرغامی با اشاره به اینکه این کارگاه برای نخستین بار با حضور پنج استاد فعالیت خواهد کرد، اظهار کرد: سپاسگزاریم از مصطفی اسداللهی، علیرضا مصطفی زاده، فرزاد ادیبی، جمال رحمتی و اونیش امین الهی که دعوت ما را برای تدریس این کارگاه هنری پذیرفتند.

وی تصریح کرد: موضوع پسماند یک موضوع جهانی است به همین دلیل از هنرمندان ایرانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند هم درخواست کردیم تا در این فراخوان شرکت کنند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران عنوان کرد: هنرمندان می‌توانند تا پایان روز پنجشنبه چهار دی‌ماه رزومه و تصویر پنج نمونه از آثار خود را (منتشر شده دارای سفارش دهنده و یا منتخب جشنواره‌ها) به همراه شماره تماس در قالب یک فایل پی دی اف (حداکثر پنج مگابایت) به نشانی اینترنتی farhangi.tablighat@yahoo.com ارسال کنند.

ضرغامی ادامه داد: آثار ارسالی بررسی و در صورت تایید، برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این کارگاه هنری از روز شنبه 6 دی تا روز جمعه 12 دی‌ماه 1399 به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد و بعد از آن هم داوری آثار برگزیده در سه رده A، B، C نهایی خواهند شد. این آثار توسط سازمان زیباسازی شهر تهران برای اکران در شهر تهران خریداری می‌شوند.

انتهای پیام/