رشادت‌های سردار سلیمانی سوژه ۲ سریال رادیویی شد

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از روز شنبه ششم دی ماه، 2 سریال رادیویی با موضوع رشادت‌های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از شبکه‌های رادیویی نمایش، ایران و معارف پخش می‌شود.

سریال رادیویی «صور از خاور» که به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است به فعالیت‌های سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راستای امنیت خاورمیانه می‌پردازد.

این سریال رادیویی به کارگردانی میرطاهر مظلومی، نویسندگی پوریا موسوی، تهیه‌کنندگی فرشاد آذرنیا و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ششم دی ماه ساعت 23:45 دقیقه روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت 22:30 از رادیو ایران پخش می‌شود.

همچنین سریال رادیویی «فرمانده قاسم» نیز به نویسندگی مجید دیندار و کارگردانی مهرداد عشقیان به سفارش رادیو معارف در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

این سریال رادیویی برگ‌هایی از زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است که به تهیه‌کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت 18:00 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت 1:45 دقیقه بامداد از رادیو معارف پخش می‌شود.

انتهای پیام/