اهالی روستای قنات ملک از خاطره‌های خود با سردار سلیمانی می‌گویند | پایگاه خبری صبا
امروز ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۵

اهالی روستای قنات ملک از خاطره‌های خود با سردار سلیمانی می‌گویند

برنامه «خاتم سلیمانی» روز یکشنبه 7 دی ماه با محوریت بیان خاطره‌های اهالی روستای قنات ملک از سردار دل‌ها روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، برنامه «خاتم سلیمانی» روز یکشنبه ۷ دی ماه همزمان با نزدیک شدن به اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روی آنتن رادیو فرهنگ می‌رود.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زاده روستای قنات ملک واقع در دهستان جواران شهرستان رابُر کرمان بود.

اهالی این روستا خاطره‌های زیادی از مصاحبت و هم‌نشینی با سردار دل‌ها دارند.

آن‌ها معتقدند که جاج قاسم به شدت در دستگیری از مستمندان و عیادت از بیماران آن‌ها کوشا بود و با اینکه بیش از ۴۰ سال از لحظه ترک ایشان از روستا می‌گذشت اما رفت و آمد خود را با اهالی آنجا قطع نکرده بود و با آن‌ها ارتباط تنگاتنگی داشت به طوری که هر یک از اهالی خاطرات شیرین و جذابی از ایشان در همه زمینه‌ها به ویژه ساخت بناهای عام المنفعه، رفع مشکلات عمومی و رسیدگی به محرومان داشتند.

مخاطبان و شنوندگان رادیو فرهنگ می‌توانند این خاطرات را روز شنبه ۷ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ در برنامه «خاتم سلیمانی» که کاری از واحد تولید و تامین رادیو فرهنگ است دنبال کنند.

شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله پهباد آمریکایی به فرودگاه بغداد در بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ به شهادت رسید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است