فراخوان ارزیابی آثار ادبی الکترونیکی کودک و نوجوان

به گزارش صبا، شورای کتاب کودک از ناشران، تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محصولات ادبی الکترونیکی برای کودکان و نوجوانان دعوت کرده است تا آثار و محصولات خود را برای بررسی و ارزیابی ارسال کنند.

در این فراخوان آمده است: شورای کتاب کودک از ناشران، تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محصولات ادبی الکترونیکی برای کودکان و نوجوانان شامل کتاب الکترونیکی، کتاب صوتی، اپلیکیشن و وب‌سایت دعوت می‌کند تا آثار و محصولات خود را برای بررسی و ارزیابی به گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا ارسال کنند.

تمامی آثار باکیفیت از سوی گروه بررسی آثار الکترونیکی در سایت شورای کتاب کودک معرفی خواهند شد و به آثار برتر لوح تقدیر و نشان «ماهی سیاه کوچولو» تعلق خواهد گرفت.

گروه بررسی آثار الکترونیکی شورا از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۲ با معرفی آثار برتر در هر سال، تلاش کرده ضمن قدردانی از پدیدآورندگان و ناشران آن‌ها، به رشد کیفی و کمی این‌گونه آثار کمک کند.

شرایط پذیرش

تنها محصولاتی پذیرفته می‌شود که با مجوز قانونی از مهر ۱۳۹۸ به‌ بعد به‌ صورت عمومی منتشر شده باشد و از سوی دارنده حق نشر یا مالک اثر ارایه شود.

ناشران و پدیدآورندگان  تا پایان اسفندماه ۱۳۹۹ فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند.

روش ارسال

محصولاتی که به‌ صورت فیزیکی قابلیت ارسال دارد، با ذکر «پاسخ به فراخوان آثار الکترونیکی» به نشانی دبیرخانه شورای کتاب کودک فرستاده شود.

محصولاتی که به‌ شکل فایل دیجیتالی قابلیت ارسال اینترنتی دارد، به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی شورا فرستاده شود: e.cbc.iran@gmail.com

برای محصولاتی که باید از بازارها یا مراکز پخش دیجیتالی دانلود شود، اطلاعات دسترسی و اجرا را به نشانی ایمیل گروه آثار الکترونیکی فرستاده یا از صفحه اینستاگرام گروه، پیام مستقیم بدهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت شورا به نشانی cbc.ir مراجعه کنید، یا اینستاگرام گروه بررسی آثار الکترونیکی به نشانی http://instagram.com/e.cbc.iran را ببینید و پیام مستقیم (دایرکت) بفرستید یا از طریق ایمیل به نشانی e.cbc.iran@gmail.com با گروه آثار الکترونیکی تماس بگیرید.

انتهای پیام/