مجوز برپایی کنسرت در تهران داده نشد/ هر تجمع بیش از ۵۰ نفر ممنوع است | پایگاه خبری صبا
امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۹
ایرج حریرچی اعلام کرد:

مجوز برپایی کنسرت در تهران داده نشد/ هر تجمع بیش از ۵۰ نفر ممنوع است

طبق اعلام معاون وزیر بهداشت، هیچ کنسرت موسیقی مجوز برگزاری در تهران دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری صبا، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگوی امروز ۶ بهمن ماه با برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه سه درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی گفت: ما تا الان جوازی برای برگزاری کنسرت صادر نکرده‌ایم. برگزاری کنسرت در مناطق زرد که تهران هم جزو آن است، مجاز نیست.

وی همچنین تاکید کرد: در مناطق آبی، همه فعالیت‌های فرهنگی مجاز است، منتهی با رعایت پروتکل چون در هر صورت هر تجمع بیش از ۵۰ نفر در فضای بسته، حتی در شهرهای آبی که در بهترین شرایط قرار دارند، ممنوع است، مگر آن که استثنای آن را ستاد مشخص کند.

اظهارنظر حریرچی در حالی است که کنسرت‌های موسیقی مدتی است در جزیره کیش به راه افتاده‌اند. حال جای سوال دارد قید ۵۰ نفر از صحبت های این مقام وزارت بهداشت رعایت می شود یا خیر؟ آیا اصلا کنسرت با ۵۰ نفر قابل برگزاری است؟ البته با نگاهی به سایت فروش بلیت های کنسرت دیده می شود که جمعیتی بیش از ۵۰ نفر برای هر اجرا بلیت خریده اند.

تناقض گویی و عملکرد متناقض در سخنان مسئولان بهداشتی و فرهنگی در حالی اتفاق می افتد که ضرر آن درنهایت متوجه جان مردم است.

طبق برنامه «ایران کنسرت»، شماری از خوانندگان پاپ شامل رضا بهرام، محسن ابراهیم‌زاده، امید حاجیلی و… در این شب‌ها در جزیره کیش اجرای زنده دارند.

مصطفی قاسمیان

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است