بهنام شرفی به نمایش «گرگاس‌ها یا روز به خیر آقای وزیر» پیوست | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۴

بهنام شرفی به نمایش «گرگاس‌ها یا روز به خیر آقای وزیر» پیوست

بهنام شرفی در نمایش «گرگاس‌ها یا روز به خیر آقای وزیر» با کارگردانی حمیدرضا نعمتی نقش‌آفرینی می‌کند.

به گزارش صبا به نقل از آرخه، روابط عمومی نمایش، بهنام شرفی به گروه بازیگران نمایش «گرگاس‌ها یا روز به خیر آقای وزیر» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی پیوست.

نمایش «گرگاس‌ها یا روز به خیر آقای وزیر» از روز پنجشنبه نهم بهمن‌ماه ساعت ۱۸ با مدت زمان یک ساعت و ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود. پیش فروش این نمایش در سایت تیوال آغاز شد.

«گرگاس ها یا روز به خیر آقای وزیر» که جدیدترین تولید گروه نمایش شایا است، داستان مردی است که برای منصب وزارت دارایی انتخاب می‌شود. او می‌داند بسیاری‌ از مسئولان و سازمان‌ها در فساد، اختلاس و پولشویی گسترده‌ کشور دست دارند. پس اعلام می‌‌کند که بی‌هیچ ملاحظه‌ای قصد پاک‌سازی و اصلاحات دارد. از همین رو دیگران با تهدید، تطمیع و تزویر سعی می‌کنند او را از خواسته و هدفش دور کنند، اما او با عزمی راسخ قصد دارد مفسدان را مجازات کند. وزیر دارایی، با موانع و کارشکنی‌هایی که در طول مبارزه مواجه می‌شود، در می‌یابد ریشه‌ این فسادهای گسترده به جای دیگری بازمی‌گردد، پس با اختیارات تامی که از سوی رییس‌جمهور دریافت کرده همه را غافل‌گیر می‌کند.

پیش از بهنام شرفی، رامین ناصر نصیر، امیر کربلایی زاده، بهناز نازی، کتانه افشاری نژاد، کامبیز امینی، رضا جهانی، دنیا فتحی و صالح لواسانی به عنوان بازیگران این نمایش معرفی شدند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است