یک قاب برای «شما» به وسعت ایران | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۳۴

یک قاب برای «شما» به وسعت ایران

شبکه «شما» برای نوروز 1400 هزاران ساعت برنامه نمایشی، ترکیبی، مستند و گزارشی را تدارک دیده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، شبکه تلویزیونی «شما» تدارک وسیعی برای نوروز ۱۴۰۰ دیده و بر این اساس برنامه‌های مختلف نمایشی، ترکیبی و گزارشی را با همکاری سیمای مراکز روی آنتن می‌برد.

نقطه عطف برنامه‌های نوروزی شبکه شما در این سال، تاکید و توجه به داشته‌های مراکز استان‌هاست به طوری که حتی برنامه اختصاصی برای تحویل سال هم تولید نشده و از ظرفیت مراکز بهره گرفته می‌شود.

برنامه‌های پیشواز سال جدید از پنجشنبه ساعت ۲۰ شروع و با همراهی سه مرکز خلیج فارس، خراسان شمالی و فارس تا ساعت ۲۴ ادامه می‌یابد و در روز جمعه ۲۹ اسفند مجددا از ساعت ۲۰ تا ۲۴ با همراهی سه مرکز چهارمحال و بختیاری، گلستان و فارس برنامه پیشواز سال نو روی آنتن شبکه شما خواهد رفت.

همزمان با سی ام اسفندماه و از ساعت ۶، شبکه شما با همراهی مراکز قزوین، مازندران، بوشهر و اصفهان تا زمان تحویل سال به پخش برنامه‌های شاد می‌پردازد و پس از سخنرانی مقام معظم رهبری با همراهی مراکز خراسان رضوی و آبادان در ساعت ۱۶، این ویژه برنامه خاتمه می‌یابد.

ایام نوروز ۱۴۰۰ هم برنامه‌های مختلفی از شبکه شما پخش خواهد شد به طوری که ۵ هزار و ۱۴۰ دقیقه برنامه نمایشی در کنداکتور این شبکه لحاظ شده که شامل جشنواره فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی، مجموعه جدید «قصه‌های سجاد»، مجموعه نوستالوژیک «باجناقلار» و سریال‌هایی از مراکز آذربایجان شرقی، اصفهان، گلستان، زنجان و سایر مراکز است.

مسابقات تلویزیونی گوناگون تولید سیمای مراکز استان‌ها هم طی نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه شما می‌رود.

بر این اساس چِرِنگ کاری از مرکز کهگیلویه و بویر احمد و شکرشکن (مشاعره طنز) تولید مرکز اصفهان پخش خواهند شد.

برنامه‌های شاد نوروزی گلستانه از محل باغ فین کاشان و و بهار دلگشا مرکز فارس هم به صورت زنده روی آنتن شبکه شما می‌روند.

نوآوری کنداکتور شبکه شما در ایام نوروز، تولید و پخش مستند «جغرافیای کمتر دیده شده» خواهد بود. این مستند به مناطق بکر و دیدنی پهنه ایران زمین سرزده و زیبایی‌های این مناطق را به تصویر کشیده است.

«شلاله لر» عنوان مجموعه مستند دیگری است که توسط سیمای آذربایجان شرقی تولید شده و به محیط زیست شمال غرب کشور پرداخته است و قرار است نوروز ۱۴۰۰ از شبکه شما پخش شود، همچنین مجموعه ی «اوشِرشِر» هم در استان آبشارهای زیبای کشور یعنی گلستان تولید شده و برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است.

علاوه بر اینها و برای نخستین بار در نوروز ۱۴۰۰ ویژه برنامه کودک «زیر گنبد کبود» هم از شبکه شما پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است