دورگه‌ هندی‌پاکستانی که شغلش تعمیر آینه‌هاست

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی نشر صاد، کتاب «ارتفاعات لیلی» به قلم حسین شیردل در ۱۲۴ صفحه و 2 نسخه الکترونیکی و کاغذی به همت نشر صاد منتشر شد.

داستان «ارتفاعات لیلی» فضایی غریب و موهوم و درعین‌حال پیچیده و معنوی را به تصویر می‌کشد؛ معنویتی که بیشتر سلوکی فردی تلقی می‌شود.

داستان حول شخصیت راوی، پدربزرگ، زلیخا و محبوب می‌گردد. محبوب دورگه‌ای هندی‌پاکستانی است که شغلش تعمیر آینه‌هاست و انگشتری می‌فروشد.

با ورود محبوب به داستان ورق برمی‌گردد و همراه با قصه، می‌بینیم پسرک نیز وارد حیطه‌ سلوک می‌شود؛ سلوکی که با نثر شاعرانه و تصویرهای عمیق در هم می‌لولند و خلق اتفاق می‌افتد. خلقِ رفتن؛ رفتن به سمت ارتفاعات لیلی.

حسین شیردل نویسنده و شاعر متولد ۱۳۶۳ در شهر بابلِ استان مازندران است. او از سال ۱۳۸۴ در حوزه‌ تدوین خاطرات دفاع مقدس مشغول است. شیردل برنده‌­ جایزه­‌ بین‌­المللی «سرخ­‌نگاران» بخش خاطرات دفاع مقدس در سال ۱۳۹۹ شده است. کتاب­‌های «زمین ناله می‌کند» و «ماه در میدان مین» از آثاری‌ست که برگزیده­‌ کتاب سال و برگزیده­‌ دوسالانه‌ی کتاب شده‌اند.

نسخه کاغذی «ارتفاعات لیلی» را می‌توانید با قیمت ۳۱۰۰۰ تومان از سایت نشر صاد به نشانی Saadpub.ir تهیه کنید و نسخه الکترونیکی اثر نیز با قیمت ۱۵۵۰۰ تومان قابل دریافت از پلتفرم طاقچه است.

انتهای پیام/