سریال «کلبه‌ای در مه» فصل دوم خواهد داشت؟ | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴
صبا پیگیری کرد؛

سریال «کلبه‌ای در مه» فصل دوم خواهد داشت؟

ساخت فصل دوم «کلبه‌ای در مه» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سعید پروینی هنوز قطعی نشده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا، سریال تاریخی «کلبه‌ای در مه» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سعید پروینی اواخر تیرماه بود که به پایان رسید. این سریال در صورتی تمام شد که همچنان قصه آن قابلیت ادامه دار شدن دارد و بعضی شخصیت‌ها به سرانجام نرسیدند به همین دلیل تهیه‌کننده آن در نشست خبری این سریال اعلام کرد با توجه به این اتفاق، نیاز به ساخت فصل دوم این سریال وجود دارد که البته این موضوع به نظر سازمان صدا و سیما، شبکه سه و تقاضای مخاطبان بستگی دارد.

اما حسن لفافیان کارگردان «کلبه‌ای در مه» با توجه به پیگیری‌های اخیر خبرنگار صبا گفت: فصل دومی الان وجود ندارد مگر متنی مناسب نوشته شود و همچنین شبکه تمایل به ساخت داشته باشد.

این درحالی است که پروینی تهیه کننده سریال اعلام کرده بود، در فصل اول با توجه به اینکه بازنویسی‌هایی صورت گرفت بخش‌هایی از قصه حذف شدند و اگر بنا به تولید فصل دوم باشد آن بخش‌هایی که حذف شدند به کار اضافه خواهد شد.

سام قریبیان، فرخ نعمتی، حسام محمودی، مریم بوبانی، رزیتا غفاری، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، سیاوش چراغی پور، خشایار راد و… بازیگران فصل اول «کلبه‌ای در مه» هستند.

فاطمه شوقی

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است