فراخوان معرفی استعدادهای نمایشنامه‌نویسی «کتاب آواژ» | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۵۵

فراخوان معرفی استعدادهای نمایشنامه‌نویسی «کتاب آواژ»

فراخوان استعدادهای نمایشنامه‌نویسی «کتاب آواژ» منتشر و فرشته فرشاد به عنوان دبیر این بخش معرفی شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط‌ عمومی، نشر آواژ طی فراخوانی ویژه استعدادهای نمایشنامه‌نویسی و در راستای معرفی نویسندگان شایسته آثار دراماتیک، بستری را فراهم کرده است تا در کنار سایر بخش‌های مجموعه کتاب آواژ به چاپ آثار کوتاه نمایشی درخور توجه و معرفی نویسندگان آن‌ها بپردازد.

«کتاب آواژ» عنوان گاه‌نامه‌ای است که با هدف بررسی و کنکاش در مسائل تئاتر با اولویت بخش نمایش‌نامه‌نویسی و نگاهی آسیب‌شناسانه به چاپ می‌رسد. این مجموعه در هر شماره، موضوع مشخصی را به نقد و تحلیل فعالان و صاحب‌نظران عرصه هنرهای نمایشی اختصاص می‌دهد.

این گاه‌نامه در شماره پیشین خود به مساله حقوق نمایشنامه‌نویسان و مترجمان آثار دراماتیک پرداخته بود که نسخه رایگان آن از سایت نشر آواژ به آدرس www.avazh.ir قابل دریافت است.

همچنین به گفته فرشته فرشاد نویسنده، بازیگر و دبیر بخش استعدادهای نمایشی «کتاب آواژ»، متقاضیان می‌توانند آثار کوتاه نمایشی تالیفی خود را حداکثر در سه هزار واژه به صورت فایل Word و با ذکر نام و شماره تماس نویسنده به آدرس avazhpub@yahoo.com ایمیل یا در واتس‌آپ به شماره ٠٩١٠١٠٩٣٨٩١ ارسال کنند. از میان متن‌های ارسالی آثار شایسته توسط هیات انتخاب، معرفی و در شماره‌های پیش روی «کتاب آواژ» چاپ می‌شوند.

فرصت ارسال آثار نمایشی تا ۱۵ شهریورماه سال جاری خواهد بود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است