زندگی و آثار معماری نیکلای مارکف به روایت دوربین مهوش شیخ‌الاسلامی | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

زندگی و آثار معماری نیکلای مارکف به روایت دوربین مهوش شیخ‌الاسلامی

مستند «موسیو مارکوف» اثر مهوش شیخ‌ الاسلامی به پایان مرحله تدوین رسید.

به گزارش صبا به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تدوین مستند «موسیو مارکوف» جدیدترین اثر مهوش شیخ‌ الاسلامی به پایان رسید. این مستند در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است.

مهوش شیخ‌ الاسلامی درباره مستند «موسیو مارکوف» توضیح داد: در فیلم مستند «موسیو مارکف» به زندگی و آثار معماری نیکلای مارکف پرداخته ام.

او افزود: خاطرات دوران نوجوانی من با بناهای بر جای مانده از معماران دوران تحول پیوند خورده است. بنابراین در این فیلم مستند تلاش کردم به بهانه آشنایی با زندگی و آثار نیکلای مارکف خاطرات نسل خودم را مرور کنم.

این مستندساز با تاکید بر این که ساخت فیلم تحقیقی امری دشوار است، تصریح کرد: اولین باری است که فیلم تحقیقی تاریخی به این شکل کار می‌کنم و از زمان ساخت این فیلم احترامم برای مستندسازان این نوع مستند، بیشتر شده است، چون می‌دانم کار فوق‌العاده مشکلی است.

عوامل تولید مستند ۷۰ دقیقه‌ای «موسیو مارکوف» عبارتند از کارگردان و تدوین: مهوش شیخ الاسلامی، پژوهش و نگارش: مهوش شیخ الاسلامی، جمشید صادق، تصویربرداری: محمدرضا جهان پناه، مدیر تولید: هایده قریشی، صداگذاری و میکس: امیرحسین قاسمی، توازن رنگ و نور: محمدرضا تیموری، انتخاب موسیقی: جمشید صادق، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

انتهای پیام

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است