اولین حضور بین‌المللی «آرزوی زیبا» در کانادا/ «رویای سهراب» سال آینده اکران می‌شود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۸

اولین حضور بین‌المللی «آرزوی زیبا» در کانادا/ «رویای سهراب» سال آینده اکران می‌شود

فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» به نویسندگی و کارگردانی علی قوی‌تن به بخش رقابتی فستیوال Reel 2 Real  کانادا راه یافت.

به گزارش خبرنگار سینمایی صبا، فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» به نویسندگی و کارگردانی علی قوی‌تن در اولین حضور بین المللی خود به فستیوال Reel 2 Real  کانادا راه یافت.

فستیوال Reel 2 Real  کانادا که هر ساله با هدف معرفی فیلم‌های مستقل و استعدادهای برتر در شهر ونکوور برگزار می شود، قرار است  ۳ آوریل ۲۰۲۲ برابر با ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ به صورت حضوری بیست و چهارمین دوره خود را نیز به اجرا درآورد و فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» به کارگردانی علی قوی تن در بخش رقابتی این رویداد هنری حضور خواهد داشت.

ساخت فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» به دلیل پاندمی کرونا دو سال به طول انجامید و با آماده شدن نسخه زیرنویس خارجی اولین حضور بین المللی اش را با نمایش در بخش رقابتی فستیوال فیلم Reel 2 Real کانادا آغاز خواهد کرد.

بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از هدا مقدم منش، امیر محمد رحمانی، متین نظری، یوسف احمدی، هادی هاشمی، ترنم هاشمی مقدم، کیانا ریاضیان، محمد عباس زاده و علی مقدم منش.

قوی تن درباره اکران فیلم سینمایی پیشین خود «رویای سهراب» اظهار کرد: فعلا این فیلم در پنج فستیوال خارجی نمایش داده شده و قرار است در اوایل سال جدید در سینماهای کشور نیز اکران خود را آغاز کند.

مجری طرح «آرزوی زیبا» حامد قوی تن و پخش بین الملل آن برعهده موسسه هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخی است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است