کنداکتور شبکه نسیم تغییر کرد/ از «دورهمی» و «خندوانه» تا سریال سعید آقاخانی | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۲۶

کنداکتور شبکه نسیم تغییر کرد/ از «دورهمی» و «خندوانه» تا سریال سعید آقاخانی

با پایان ماه رمضان برنامه های شبکه نسیم دچار تغییراتی شده است و در کنار برنامه های روتین این شبکه چند مسابقه دیگر نیز اضافه شدند.

شبکه نسیمبه گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، کنداکتور شبکه نسیم در ادامه برنامه های خود در ماه مبارک رمضان و تعطیلات عید فطر از شنبه ۱۷ اردیبهشت تغییر می کند و با شروع فصل جدید تعدادی از برنامه ها، در کنار مخاطبان خود خواهد بود.

ادامه پخش «دورهمی» و «خندوانه»، سری جدید مسابقه «شوتبال»، فصل جدید مسابقه بزرگ «تهمتن»، «کارستون» و انیمیشن «شکرستان» از تغییرات مهم این روزهای شبکه نسیم است که با پخش سریال «نقطه سرخط»، برنامه «با بابا» و «نسیم آوا» در کنار سایر برنامه ها جدول پخش را متنوع خواهد کرد.

برنامه «دورهمی»

مسابقه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری در ادامه پخش گذشته از این پس جمعه و شنبه هر هفته ساعت ۲۳ پخش خواهد شد. این برنامه که بر پایه اطلاعات عمومی پیش می رود با حضور بازیگران، خواننده ها و هنرمندان برگزار می شود.

برنامه «خندوانه»

«خندوانه» در ادامه سری هشتم و با تغییرات در دکور و آیتم ها طبق روال گذشته از یکشنبه تا پنجشنبه با اجرای رامبد جوان و جناب خان ساعت ۲۳ پخش می شود. خندوانه با حضور مهمانان و طراحی مسابقات گوناگون بین آنها تولید می شود.

مسابقه «شوتبال»

«شوتبال» که فصل جدید خود را از نوروز ۱۴۰۱ آغاز کرده و روی آنتن رفته است، در ادامه نیز با حضور قهرمانان، چهره های ورزشی و مردمی در دو گروه آقایان و خانم ها با اجرای علی عامل هاشمی و سوگل طهماسبی رقابت های هیجان انگیز برگزار می کند. «شوتبال» با تغییر در بازی ها و فضای استودیویی شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

مسابقه «تهمتن»

مسابقه بزرگ «تهمتن» در دوره جدید برای معرفی فینالیست دیگر، فصل جدیدش را آغاز می کند. این برنامه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای آیدین ختایی و بهداد سلیمی به آنتن می رود تا با گذراندن چالش های متنوع و با تکیه بر روحیه پهلوانی، تهمتن دیگر خود را معرفی کند.

برنامه «کارستون»

فصل دوم «کارستون» با اجرای میثم درویشان پور به آنتن می رود. این برنامه، روند تکامل‌ مشاغل از گذشته تا فرم نوین امروزی را بررسی می کند و با همراهی یک روز کاری با هر حرفه، چالش ها، ویژگی و ظرفیت های آن کسب و کار را معرفی می کند. این برنامه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

پویانمایی «شکرستان»

مجموعه پویانمایی «شکرستان» در ادامه پخش نوروزی با پخش قسمت های جدید، شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم روی آنتن می رود. این انیمیشن نکات فرهنگی و اجتماعی را با نگاهی طنز بیان می کند.

سریال «نقطه سر خط»

پس از دو قسمت پایانی و پخش فینال «هوش برتر» از شنبه تا دوشنبه این هفته مجموعه تلویزیونی «نقطه سر خط» به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی مصطفی کیایی و‌ سعید جلالی که محصول سال ۱۳۹۰ است از سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ روی آنتن می رود. این سریال درباره کارمند اجاره نشینی است که در گیر و دار ازدواج و تهیه جهیزیه دخترش است که با تقاضای وام او‌ موافقت می شود اما همزمان حکم بازنشستکی او صادر می شود. در این سریال بازیگرانی از جمله حمید لولایی، علی صادقی، غلامرضا نیکخواه، مریم سعادت و … به ایفای نقش پرداخته اند.

برنامه «نسیم آوا»

برنامه «نسیم آوا» با پخش موسیقی های متنوع از هنرمندان کشورمان و اجرای رضا محبی پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۹ نیز از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

برنامه «با بابا»

برنامه «با بابا» بر پایه مهارت های ارتباطی پدر و فرزندان تولید شده که در هر قسمت شاهد تعامل و همکاری پدران با فرزندان خود است. «با بابا» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است