کنداکتور جدید شبکه یک سیما مشخص شد/ بازار مسابقه‌ها داغ است | پایگاه خبری صبا
امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۵۹

کنداکتور جدید شبکه یک سیما مشخص شد/ بازار مسابقه‌ها داغ است

مجموعه‌های جدید شبکه یک سیما که از شنبه 17 اردیبشهت در کنداکتور این شبکه قرار می‌گیرند، معرفی شدند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، مسابقه «اتم»، مسابقه «رزم آوران»، مستند «پرتره پورسینا» و مستند «مازرون» مجموعه‌های جدید شبکه یک سیما است که از شنبه ۱۷ اردیبشهت با شروع اولین هفته بعد از ماه رمضان در جدول پخش قرار می‌گیرند.

دوره جدید «سیمای خانواده»، «صبح بخیر ایران» به همراه تازه‌ترین قسمت‌های مسابقه «دستپخت» و «ایران» هم مکمل برنامه‌های روتین این شبکه خواهند بود. سری جدید برنامه تحلیلی «پایش» که هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد نیز به‌زودی کنداکتور اضافه خواهد شد.

مستند پرتره‌ «پورسینا»

مستند پرتره‌ «پورسینا»  قرار است در هر قسمت زندگی یکی از مفاخر پزشکی ایران را در سه مقطع کودکی، جوانی و حال حاضر به تصویر بکشد. معرفی مفاخر کشور و و دستاورد‌های آنها و راه‌های رسیدن به موفقیت رویکرد اصلی این برنامه است.

«پورسینا» به تهیه کنندگی و کارگردانی حامد کاظم زاده، کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما است که یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۷:۳۰ پخش می‌شود.

مستند مسابقه «اتم»

«اتم» مخفف الگوها و تجربه‌های موفق است. این برنامه یک برنامه استعدادیابی نیست، بلکه داشتن دغدغه و پشتکار و نیز تعهد از ویژگی‌های «اتم» هاست. برای «اتم‌»های برتر، داشتن شرایطی چون مردمی بودن، خلاقیت و مساله محور بودن، قابل تکثیر بودن ایده و الگو حائز اهمیت است که در داوری‌ها به آن دقت شده و خواهد شد.

فصل نخست «اتم» در سال گذشته پخش شد و حالا کاوه خداشناس در برنامه‌ای ترکیبی ایده «اتم» یا همان الگوها و تجربه‌های موفق ایرانیان را مرور می‌کند تا فصل ۱۴۰۰ «اتم» را به فصل دوم برنامه در سال ۱۴۰۱ وصل کند.

«اتم» به تهیه کنندگی سیداحمد موسویان و کارگردانی سیدصادق شهربانویی، کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما است که پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شود.

مسابقه «رزم آوران»

«رزم آوران» اولین مسابقه رزمی و زرهی تلویزیون است که با شیوه‌ای جذاب و با استفاده از خودروهای جنگی، از جمله تانک و نفربر تهیه و تولید شده است.

رقابت نفس‌گیر گروه‌هایی از جوانان با تجهیزات نظامی، مسابقه‌ای جذاب ساخته که یکشنبه‌ها و سه شنبه‌ها ساعت ۱۹:۲۰ از شبکه یک پخش می‌شود.

مسابقه «رزم آوران» محصول صداوسیما مرکز آذربایجان شرقی است که عباس احمدزاده و مرتضی مقدس تهیه کنندگان و محمد ندیمی و مجتبی نکو کارگردانان این مسابقه هستند.

مستند «مازرون»

مستند «مازرون» با هدف معرفی و نمایش زیبایی‌های طبیعی و فرهنگی استان مازندران تولید شده است.

این مستند جذاب به تهیه کنندگی و کارگردانی ایمان گودرزی، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۷:۳۰ پخش می‌شود.

سری جدید مسابقه «ایران»

سری جدید مسابقه «ایران» از شنبه ۱۷ اردیبهشت پخش می‌شود. این برنامه با هدف معرفی هرچه بیشتر ایران به ایرانیان و افزایش اطلاعات عمومی بینندگان در حوزه‌های فرهنگ، جغرافیا، تاریخ، گردشگری، دفاع مقدس، مفاخر، دانشمندان، پیشرفت‌ها و توانمندی‌های کشور تولید شده و همه سوالات آن مربوط به ایران است.

مسابقه «ایران» به تهیه کنندگی هاشم رضایت و اجرای سعید شیخ زاده کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ها ساعت ۱۹:۳۰ پخش می‌شود.

سری جدید مسابقه «دستپخت»

مسابقه «دستپخت»، فقط یک مسابقه آشپزی نیست. هدف از این برنامه، تقویت ارتباط خانوادگی و معرفی فرهنگ و غذاهای مردم استان‌ها و اقوام مختلف کشور است. نکات آشپزی، تزیین غذا، نظافت، مدیریت انتخاب و تهیه مواد اولیه، صرفه جویی در آب و انرژی و تفکیک زباله از سایر آموزه‌های مهمی است که در این برنامه به آنها پرداخته می‌شود.

سید وحید حسینی مجری و تهیه کننده «دستپخت» است که پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن می‌رود.

سری جدید برنامه «ثریا»

برنامه تحلیلی «ثریا»، که با هدف دیده‌بانی پیشرفت کشور و توجه‌دادن به فرصت‌ها و مزیت‌های کشور و راه‌های رفع نقاط ضعف و عبور از تهدیدهای بالقوه در حوزه‌های مختلف اقتصادی و … طراحی شده از این هفته پخش خواهد شد.

«ثریا» به تهیه کنندگی و اجرای محسن مقصودی، یکشنبه‌ها ساعت ۲۳:۰۰ پخش می‌شود.

سری جدید «صبح بخیر ایران»

«صبح بخیر ایران» در سال جدید دستخوش تحولاتی شده از اضافه شدن بخش میز اقتصادی و دانش بنیان در هر برنامه با حضور مسئولان و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان، گزارش‌های مردمی، معرفی مشاغل، بخش مستند برداشت محصولات کشاورزی، تا تولید یک تیتراژ پرانرژی و در فضای موسیقی محلی ایرانی.

این برنامه را شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۶ صبح ببینید.

برنامه «سیمای خانواده»

«سیمای خانواده»، باسابقه ترین برنامه خانواده سیما است و در این برنامه در کنار موضوعات هنری و خانه داری، مباحث چون افزایش جمعیت، سلامت خانواده، تربیت فرزندان، معرفی کتاب و بازخوانی راه و رسم قهرمانان کشور، از جمله شهدا، جانبازان وایثارگران در کنار سایر موضوعات مختلف مرتبط با خانواده در فضایی صمیمی و با حضور ترکیبی از مجریان جوان و باتجربه و نام آشنا به خانواده ها ارائه می‌شود.

برنامه «سیمای خانواده» هر روز ساعت ۱۱:۱۵ پخش می‌شود.

برنامه «پایش»

سری جدید برنامه «پایش» نیز در مرحله پیش تولید قرار دارد و به‌زودی با تغییراتی از جمله در حوزه مطالبه‌گری، اقتصاد کلان و شعار سال، تولید و پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است