کانکس اداری اسکابن: زیبایی، کیفیت ، قیمت مناسب | پایگاه خبری صبا
امروز ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۷

کانکس اداری اسکابن: زیبایی، کیفیت ، قیمت مناسب

کانکس اداری یکی از انواع کانکس هاست که به طور اختصاصی برای محیط های اداری ساخته می شود.

کانکس اداری

کانکس سازه بسیار سبک بوده و یکی از انواع آن کانکس اداری میباشد. کانکس اداری یکی از انواع کانکس هاست که به طور اختصاصی برای محیط های اداری ساخته می شود. کانکس اداری را کانکس دفتری نیز می گویند.

با کانکس اداری و تولید کانکس اداری بیشتر آشنا شوید.

کانکس های اداری برای مصارف مختلف و در طرح های متنوع ساخته می شوند که می تواند نیاز هر شرکت و فردی را پاسخ دهد.

ما سعی کرده ایم با تولید کانکس اداری اسکابن گام بلندی در جهت مشتری مداری شرکت برداشته و با استفاده از متد روز دنیا یک محصول کاملاً با کیفیت به مشتری تحویل دهیم.

کانکس های اداری ممکن است با توجه به سلیقه مشتری در طرح های متنوعی ساخته شده و در آن های قسمت های مختلفی وجود داشته باشد. طبیعتاً محیط یک کانکس اداری کاملاً متفاوت از محیط یک کانکس برای مصارف خانگی می باشد.

قسمت های تشکیل دهنده کانکس اداری

از نظر طرح کلی یک کانکس اداری را می توان در طرح های یک طبقه و یا دو طبقه ساخت. این طرح ها می تواند با توجه به درخواست مشتری و یا برای محیط های چندگانه اداری تهیه شده باشد.

یکی از عواملی که در ساختن کانکس اداری بسیار موثر است تعداد نفرات و پرسنلی است که قرار است از این کانکس ها استفاده نمایند. هر چه تعداد افراد بالاتر برود باید طرح های بزرگتر و یا دو طبقه را برای ساخت کانکس در نظر گرفت.

اگر می خواهید کانکس اداری شما کاملاً متناسب با تعداد پرسنل و پاسخگوی نیاز های شما باشد حتماً به شما پیشنهاد می شود در مورد کانکس های اداری اسکابن نیز تحقیق بفرمایید.

قسمت های داخلی یک کانکس اداری نیز کاملاً می تواند از انواع دیگر کانکس متفاوت باشد. شکل داخلی این کانکس باید به محیط اداری نزدیک بوده و تمامی امکانات مورد نیاز برای یک محیط اداری را در داخل خود داشته باشد.

به دلیل اینکه ممکن است تردد در بخش های داخلی کانکس اداری زیاد باشد باید چیدمان اداری داخلی کانکس به گونه ای باشد که کارمندان و افراد مختلف بدون برخورد با یکدیگر بتوانند از این محیط استفاده نمایند.

کانکس های اداری ممکن است از یک تا چند قسمت تشکیل شده باشند. علاوه بر قسمت های مختلفی که در آن امور متفاوتی انجام می گیرد یک کانکس اداری می تواند شامل آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز باشد.

در کانکس اسکابن طرح های مختلفی با توجه به سلیقه های مشتری دیده می شود. سعی شده تا از بهترین دکوراسیون های اداری با رعایت اصل فضاسازی مناسب استفاده شده و قسمت های مختلف نیز دارای بهترین کیفیت ساخت و عملکرد باشند.

ویژگی های کانکس اداری

برای بیان ویژگی های یک کانکس اداری لازم است تا  ابتدا ویژگی های کلی این محصول را بیان نماییم. علاوه بر زیبایی، یک کانکس اداری خوب باید با استفاده از پنل های کاملاً با کیفیت ساخته شده باشد و بتواند در محیط های مختلف یک مکان اداری مناسب و شیک را به مشتری تحویل دهد.

درب یک کانکس اداری از مهم ترین اجزای آن است. به دلیل رفت و آمد زیاد پرسنل و یا استفاده از صندلی ها و یا وسایل مختلف دیگر برای قسمت اداری کانکس درب آن باید ابعاد لازم برای پاسخگویی به این نیاز ها را داشته باشد.

 

یکی دیگر از مشخصات یک کانکس اداری نورپردازی در داخل این کانکس می باشد. مکان پنجره  ها باید به گونه ای باشد تا نور طبیعی به میزان لازم در داخل کانکس وجود داشته باشد. نورپردازی مناسبی که بتواند تمامی قسمت های اداری یک کانکس را در بر گرفته و هیچ مشکلی از این بابت برای کارمندان به وجود نیاید یک نیاز اساسی برای کانکس های اداری می باشد.

کف کانکس اداری نیز باید کاملاً مناسب یک محیط اداری باشد و با توجه به رفت و آمد زیاد در این محیط سر و صدای زیادی تولید نکند. البته باید در نظر داشت که همه این موارد به قیمت کانکس اداری نیز ارتباط پیدا می کنند.

کانکس اسکابن با کیفیت ساخت و همچنین در نظر گرفتن تمامی مسائل مختلف اداری یک کانکس خوب برای تمامی محیط های اداری می باشد.

قیمت کانکس اداری

با توجه به اینکه کانکس های اداری می توانند در ابعاد گوناگون ساخته شده و یا دارای امکانات مختلف باشند نمی توان تا زمان مشخص شدن ابعاد و قسمت های مختلف یک کانکس در مورد قیمت کانکس اداری نظر قطعی داد. قیمت مناسب و به صرفه کانکس های اداری اسکابن باعث شده تا مشتریان زیادی برای خرید و استفاده از این کانکس ها اقدام نمایند.

اگر تمایل به داشتن اطلاعات بیشتر دارید متوانید به سایتhttps://eskabon.ir  مراجعه نمائید.

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • فسیل
  169/550/177/250
 • سه کام حبس
  15/188/483/500
 • آهنگ دو نفره
  12/833/960/500
 • عروس خیابان فرشته
  10/118/179/000
 • غریب
  9/970/585/250
 • جنگ جهانی سوم
  6/778/950/500
 • بابا سیبیلو
  3/394/349/750
 • شهر هرت
  2/763/418/000
 • یقه سفیدها
  1/941/982/500
 • کت چرمی
  961/017/500
 • عروسی مردم
  584/540/000
 • مصلحت
  579/715/000
 • تصور
  162/980/000
 • نگهبان شب
  140/365/000