1

انتشار فراخوان هجدهمین جشنواره تئاتر مقاومت/ دو بخش اضافه شد

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، فراخوان هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت در بخش‌های صحنه‌ای،خیابانی و محیطی، نمایشنامه نویسی، رادیو تئاتر، تله تئاتر و تئاتر ملل منتشر شد.

هجدهمين جشنواره بين المللي تئاتر مقاومت، با نگاهي به تلاش‌ها، رويکردها و آموزه‌هاي ادوار گذشته، تلاش دارد در فرآيندي انديشه‌ورزانه و با تمرکز بر توليد همراه با فراگيري و ارتباطي دو سويه ميان هنرمندان و مردم در گستره ايران و کشورهاي اسلامي گامي تازه در هويت‌يابي و کارايي گفتماني، جرياني و کنش‌ساز فرهنگي، هنري و اجتماعي توليدات در جشنواره تئاتر مقاومت بردارد.

در این دوره از جشنواره دو بخش تازه تئاتر ملل با تمرکز بر کشورهای اسلامی و پیاده روی عظیم اربعین حسینی و تله تئاتر افزوده شده است و تمامی بخش‌های جشنواره بر مبنای تولید آثار جدید پذیرای هنرمندان است. همچنین در این دوره بخش نمایشنامه‌نویسی پذیرای نویسندگان دیگر ملل در چهارچوب موضوعی جشنواره است. دیگر بخش‌های جشنواره نیز شامل نمایش‌های صحنه‌ای، خیابانی و محیطی، رادیو تئاترو نمایشنامه‌نویسی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان و اخبار این جشنواره، می‌توانند به پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به نشانیwww.moghavemattheater.ir مراجعه کنند.

هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری سیدوحید فخرموسوی در بازه زمانی شهریور تا آذر 1401 و در ایران و کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/