ارزیابی برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در جلسه کارگروه/ زمان و مکان مشخص نیست | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

ارزیابی برگزاری جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در جلسه کارگروه/ زمان و مکان مشخص نیست

نخستین جلسه کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره کودک در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، جلسه کارگروه ارزیابی و برنامه ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان روز گذشته ۲۱ خردادماه با حضور سید مهدی جوادی مدیرعامل فارابی، رائد فریدزاده، مسعود احمدیان، بهروز شعیبی، محمد امین همدانی، سعید حسینی، احسان هوشیارگر و به دبیری مصطفی محمودی شرق تشکیل شد.

در این جلسه پس از تبادل نظرهای صورت گرفته بین اعضای این کارگروه گزارشی جامع درباره معایب و محاسن سی و چهار دوره برگزاری این رویداد بین‌المللی و پیشنهاداتی درباره نحوه برگزاری و ارتقای دوره‌های آتی جشنواره ارائه شد.

ارائه راهکارهایی درباره ارتقای حوزه سینمای کودک و نوجوان، برون رفت سینمای کودک و نوجوان از شرایط فعلی، برگزاری جشنواره به صورت سالانه یا دوسالانه، شرایط مناسب برای میزبانی جشنواره، بررسی جایگاه بین‌المللی جشنواره و چگونگی ارتقای این جایگاه از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

برگزاری جلسات کارگروه ارزیابی و برنامه‌ریزی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تا تصمیم نهایی برای چگونگی برگزاری این جشنواره در زمان و مکان مشخص ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است