جدیدترین اطلاعات از «بازی مرکب ۲»/ احتمالا فصل دوم پایانِ کار نیست | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۰
خالق مجموعه اعلام کرد؛

جدیدترین اطلاعات از «بازی مرکب ۲»/ احتمالا فصل دوم پایانِ کار نیست

خالق مجموعه «بازی مرکب» در مصاحبه تازه خود از قسمت دوم این سریال گفت.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، سریال کره ای «بازی مرکب» پس از انتشارش در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ به سرعت به یک پدیده بین المللی تبدیل شد، اما قبل از این که این سریال به محبوب ترین سریال تمام دوران نتفلیکس تبدیل شود، هوانگ دونگ-هیوک خالق این مجموعه از وجودش برای این سریال هزینه داد به طوری که ۶ تا از دندان هایش در طول مرحله تولید از دست رفت. او البته گفت که با پولی که از این مجموعه به دست آورد دیگر مشکل دندان ندارد و با ایمپلنت همه آن را درست کرده است.

معروف است که هوانگ سال ها پیش از ساختن «بازی مرکب»، براساس داستان درگیری های مالی خودش در زمان رکود بزرگ، رویای تولید این سریال را در سر پرورانده بود. او همه قسمت های این سریال را نوشت و کارگردانی کرد.

هوانگ درباره قسمت دوم این مجموعه که در حال نوشتن فیلمنامه آن است در مصاحبه تازه خود گفت: افراد بیشتری را برای کمک استخدام کرده ام.

این کارگردان کره ای همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا فصل دوم «بازی مرکب» پایان این مجموعه خواهد بود نیز گفت: مطمئن نیستم گفتن این حرف دشوار است. شاید بله و شاید هم نه. بیایید بگویم احتمال آن نصف نصف است.

هوانگ در پاسخ به افزایش احتمالی بودجه این قسمت نیز چنین عنوان کرد: «بازی مرکب ۲» بودجه بیشتری دارد، من نمی توانم به شما بگویم که چقدر بیشتر است، اما بله، ما بودجه بیشتری در این مجموعه خواهیم داشت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است