تماشاخانه سیار کانون این‌بار به شهر قدس می‌رود | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

تماشاخانه سیار کانون این‌بار به شهر قدس می‌رود

ویژه‌برنامه «سروش شادمانی» به همت تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر قدس در استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ویژه‌برنامه «سروش شادمانی» مهمان کودکان و نوجوانان شهر قدس در استان تهران می‌شود.

این برنامه همزمان با فصل تابستان و اوقات فراغت بچه‌ها، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران و با همکاری واحد تماشاخانه سیار کانون و فرمانداری شهرستان قدس برگزار می‌شود.

در کنار نمایش «رینارد روباهه»، قصه‌گویی، کاردستی، مسابقه و… از برنامه‌های این تماشاخانه سیار است.

«رینارد روباهه» نمایشی به نویسندگی آرتور فاکویز است که با ترجمه مریم سلطانی، کارگردانی احمد تیموری و هنرمندی سحر زینلی، سپیده زینلی، هاشم خلیلی و احمد تیموری روی صحنه تماشاخانه سیار اجرا می‌شود.

ویژه برنامه «سروش شادمانی» روز چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ تا ۱۲ در شهر قدس، میدان ولیعصر، ضلع جنوبی پارک ولیعصر، کنار بنای یادمان شهدای گمنام برگزار می‌شود.

این برنامه ۴ تیر ۱۴۰۱ در نسیم شهر، میدان شهید رجایی، بوستان خلیج فارس، شهرستان بهارستان برگزار شده بود.

تماشاخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور در مناطق مختلف و شهرهای فاقد سینما و سالن‌های تئاتر برای کودکان و نوجوان برنامه‌های فرهنگی از جمله قصه‌گویی، تئاتر و نمایش فیلم‌ سینمایی اجرا می‌کنند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است