ترکیب جدید هیات مدیره انجمن صنفی ویدیوی برخط انتخاب شد | پایگاه خبری صبا
امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

ترکیب جدید هیات مدیره انجمن صنفی ویدیوی برخط انتخاب شد

مجمع عمومی عادی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط برگزار و ترکیب جدید هیات مدیره و بازرس این انجمن انتخاب شد. 

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط، ظهر امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ اکثریت اعضای انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط با حضور در تالار شهناز خانه هنرمندان به مجمع عمومی رسمیت بخشیدند.

در این مجمع براساس دستورجلسه که از پیش تعیین شده بود، ابتدا گزارش عملکرد یک‌ساله انجمن از سوی محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن، ارائه شد. او در سخنان خود با اشاره به اهمیت همگرایی و دور هم آمدن اعضا برای دست‌یابی به مطالباتشان، گزارش عملکردی را که شامل فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن از یک سال قبل تاکنون بود، ایراد کرد.

عسگرپور به مسائلی همچون استقرار دفتر مستقل انجمن، شکل‌گیری دبیرخانه، تنظیم و نگارش چشم‌انداز، سیاست‌ها، راهبردها و منشور اخلاق حرفه‌ای،‌ تنظیم و نگارش پیش‌نویس طرح/لایحه انتظام‌بخشی نمایش ویدئوی برخط، شرکت در جلسات کمیسیون‌های مجلس، مرکز ملی فضای مجازی، مرکز پژوهش‌های و … اشاره کرد.

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش‌های خزانه‌دار و بازرس نوبت به رای گذاشتن میزان حق عضویت رسید که این بخش نیز با اکثریت آرا به تصویب رسید.

سپس نامزدهای دو بخش هیات مدیره و بازرس معرفی شدند که ۱۲ نفر کاندیدای هیات مدیره شدند و سه نفر نامزد بازرسی.

پس از اخذ آرا، ۳۰ برگه رای در هر یک از بخش‌های بازرسی و هیات مدیره جمع‌آوری شد که در نهایت براساس آرای شمارش شده، محمدجواد شکوری (فیلیمو)، علی سرتیپی (فیلم‌نت)، محمدجعفر نعناء‌کار (آیو)، سعید رسول‌اف (چارخونه) و محمد صراف (پلان) به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و حسین خطیبی (ویدیوتو) به عنوان علی‌البدل اول و رامین موسوی (آپرا) علی‌البدل دوم انتخاب شدند.

همچنین سعید نوروزی (نمایش نت) بیشترین آرای بخش بازرسی را کسب کرد و علی مجیدی (پیشتاز مووی) در جایگاه علی‌البدل قرار گرفت.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است